PŘEDSTAVUJEME ŽIDLI, NA KTERÉ SE KONEČNĚ MOHOU VAŠE DĚTI HOUPAT

Židli, na které se konečně mohou houpat vaše děti a ostatně i vy sami, už známe. Nabízí ji obchod Kidtown.cz. Navíc pomáhá posilovat střed těla, takže mimo jiné má příznivé účinky na udržování rovnováhy.

Tilo® Stool je jedinečná balanční židle určená pro děti i dospělé se speciálními potřebami. Je tedy vhodná pro osoby s poruchami soustředění, hyperaktivitou (ADD nebo ADHD), autismem, poruchami učení nebo aspergerovým syndromem. Uplatnění najde i u osob, které k soustředění potřebují vestibulární podněty – např. otáčení, houpání se nebo kolísání. Židle Tilo® Stool má protiskluzovou oblou spodní stranu, která umožňuje se při sezení naklánět v rozsahu 360°, čímž zlepšuje smysl pro rovnováhu a vestibulární vnímání. Pomáhá také posilovat střed těla a zádové svaly. 

Židle se prodává v červeném, zeleném, modrém a černém provedení a ve více velikostech a to jak pro děti předškolního věku, tak pro děti školou povinné. Využít ji mohou i dospělí, například jako kancelářskou židli při práci u počítače. Stojí 2 499 korun.

ADVERTORIAL

Leave a Reply