PŘI POHLEDU NA KOLEKCI PRÁDLA LNK RULES ROZTAJETE

Ještě aby ne – je plná skvostných modelů talentované Eleny Kožusznikové a nese název Desert. Pojďte se s námi na okamžik toulat rozprahlou pouští při pohledu na nádherné snímky, které novou kolekci roku 2019 přibližují.

Vypadají jako s kosticemi, ale?

V nové kolekci Desert přichází česká značka spodního prádla LNK Rules vůbec poprvé s podprsenkami kosticových střihů s přidaným kosticovým tunýlkem. Ten se postará o dostatečnou oporu i pro větší poprsí. Kostice ale v těchto modelech stále nenajdete! Pohodlnost totiž u LNK Rules vždy vítězí a s kosticemi se přeci jen úplně nemusí.

Nepřekonatelné barevné duo

Kolekce Desert pracuje pouze s dvěma nejpraktičtějšími odstíny na prádle – černou a tělovou. Autorka kolekce dokazuje, že bohatě stačí k tomu, aby dámské prádlo působilo pohodlně, svůdně a žensky zároveň. Prádlo je tvořeno z pružného jemného tylu i pružné krajky.

Nejnovější světové trendy v českém provedení

Autorka kolekce do ní zahrnula také čerstvý světový trend, který ovládl ulice metropolí – cyklistické kraťasy. Zkrácené legíny nad kolena jsou vyrobené stejně jako černé body z funkčního materiálu. Můžete je nosit pod dlouhé mikiny, kabáty nebo klidně pod šaty. Zmiňované body výborně poslouží do pouzdrové sukně, k high waisted kraťasům, džínám nebo čemukoli dalšímu.

Ještě si pro vás šetříme na závěr jednu pozitivní zprávu. Tuto půvabnou kolekci Desert je možné nově zkoušet osobně v Praze v butiku Shop Up Stories na Anglické 14 na Vinohradech. Můžete si tak ověřit, jaká velikost vám nejlépe padne a neřešit následné výměny. Tak s kým se tam potkáme?

Fotografie: Adéla Mitrengová @adelliem

Leave a Reply