PŘIPRAVTE SE NA SLUNCE SE SPRÁVNOU KOSMETIKOU

Víme, zatím se to nezdá, ale horko spolu s ostrými slunečními paprsky dorazí co nevidět. Připravte se na jejich příchod včas a pořiďte si správnou kosmetiku na opalování. Přinášíme několik tipů na ověřené produkty, se kterými vás loupající se dekolt a spálená záda nečekají.

Ženské ruce na pláži, které rozmazávají opalovací krém. Slaměný klobouk na pláži a dva krémy na opalování Piz Buin.

Instant Glow opalovací krém

Opalovací krém Piz Buin z řady Instant Glow nadchne především ženy, které jsou rády nepřehlédnutelné i na pláži. Jak již název napovídá, s tímto přípravkem na opalování budete prostě zářit. Obsahuje totiž drobné třpytky. Dostupný je ve více druzích SPF ochrany – vybírat můžete mezi 15, 30 a 50.


Ochranný balzám na rty

Obličej i tělo už jsme si proti nadměrnému slunečnímu záření zvykli chránit, ovšem co naše rty? Na rtech se nachází velmi jemná a citlivá pokožka, která není o nic méně náchylná na sluneční paprsky než obličej, krk nebo dekolt. Nezapomínejte proto ani na ochranu rtů během slunečných letních dní. Tento ochranný balzám SPF30 od Piz Buin se pyšní revoluční technologií HelioplexTM, díky níž může rty řádně ochránit. Obsažený výtažek z aloe vera rty zklidňuje.


Opalovací přípravek na tělo

Piz Buin Tan & Protect patří mezi přípravky, které nejen že ochrání vaší pokožku před sluncem, ale navíc urychlí přirozený proces opalování. Někdy zdlouhavou a nezábavnou aplikaci opalovacích přípravků, vám zjednoduší lehká, snadno vstřebatelná konzistence a také rozprašovač. Díky rychlému nanesení a voděodolnosti přípravku tak nemusíte trávit desítky minut na pláži rozmazáváním a raději si můžete užívat vody.


Sprej po opalování

Že péče o vaší pokožku po příchodu ze slunce domů nekončí, určitě víte. Pokud i v poopalovací péči volíte raději jiné konzistence než mléka a krémy, které se těžko rozmazávají, doporučujeme Piz Buin After Sun Instant Relief sprej. Tento poopalovací přípravek totiž stačí jen nastříkat a jemně rozetřít. Potom už si můžete být jistí, že vaše tělo dostane pořádnou dávku hydratace a všech důležitých látek včetně kyseliny hyaluronové na dalších až 48 hodin.

Zdroj fotografií: elnino.cz
PROMOTION

Leave a Reply