OBJEVTE SVĚT JEDNÉ Z NEJČISTŠÍCH BRITSKÝCH KOSMETICKÝCH ZNAČEK

Důvodů, proč používat přírodní kosmetiku, je nespočet. Mezi ty hlavní a asi nejvýraznější patří bezesporu to, že neškodí planetě a životnímu prostředí. Dále pak účinkuje dlouhodobě a hlavně, pleť léčí, zvyšuje její obranyschopnost, harmonizuje její funkce a je jí daleko bližší než kosmetika z chemických přísad. I tady ale platí, že není přírodní jako přírodní. Abychom vám trochu ulehčili práci a hledání, jednu značku jsme pro vás vyzkoušeli a s čistým svědomím vám ji můžeme doporučit.

přírodní kosmetika inlight

Čistá síla přírody

…promění vaši pokožku do krásy. Inlight je nejčistší britská kosmetická značka na trhu, obsahuje 100 % přírodních bio složek. Je spojením síly, účinnosti a mocné energie té nejčistší přírody. Výrobky Inlight obsahují vysokou koncentraci blahodárných živin, které pokožka přijímá jako svoji součást a čerpá z nich vše, co potřebuje. Značka není testována na zvířatech, je balena ve skle a je jednou z udržitelných značek, která je v souladu s homeopatickou léčbou.

Tři tipy redakce

Bio super-food maska

Troufáme si říct, že se jedná asi o nejznámější produkt od Inlight. Minimálně na instagramu určitě. A není divu. Je skvělou první pomocí po náročném večírku a zcela bezkonkurenční dlouhodobou péčí. Obsahuje mimo jiné jemný pudr z baobabů, který šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky a zmizíkuje černé tečky. Dále v ní najdete levanduli a bambucké máslo, což jsou látky známé pro své silně hojivé účinky. Jednoduše, opravdu funguje. A nekecáme, stojí nám na poličce v koupelně a rádi se k ní vracíme.

Inlight bio odličovač

Do peřin jedině s odlíčenou a vyčištěnou pletí a je jedno, v kolik hodin jdete zrovna spát. Tento hedvábně jemný odličovač šetrně odlíčí i řasenku, voděodolný make-up a celodenní nečistoty. Odličovač nádherně, jemně voní a díky rostlinným látkám má výjimečné zklidňující účinky a mimo jiné působí proti stárnutí pleti. Je vyroben na bázi oleje a neobsahuje žádnou vodu, je tudíž vhodný pro všechny typy pleti včetně té citlivé a podrážděné.

Inlight bio květové tonikum

Ochlazení, tonizace a osvěžení pleti po hloubkovém čištění. Vyrovnává pH pokožky a je skvělým základem pro optimální péči o pleť. Obsahuje také čistý vodní destilát z růže, rmenu římského a levandule. Tonikum bylo vyvinuto jako doplněk k bio čistícímu balzámu na pleť Inlight, ale lze ho použít i k odstranění pleťových masek nebo pouze k osvěžení pleti po ránu.

Tereza Bartoňová
Zdroje fotek: mystypic.com; biorganica.cz

Leave a Reply