PROPADLI JSTE BOHU STYLU? POTOM JE TOHLE PŘESNĚ PRO VÁS

Volánky, patchworkový vzor, hodně bižuterie, krajky, madeira, bílá, rovné sandálky a… připomíná vám to váš oblíbený styl? Boho styl se letošní léto dostává opět do popředí. Pokud jste mu už propadli, inspirace luxusními outfity značky Zimmermann by vás neměla minout. Že vám boho nic neříká? Pak musíte číst dál taky.

Luxusní oblečení v bohémském stylu.

Boho chic je styl plný slušivého ženského oblečení. Pojí se v něm spousta barev i vzorů. Neomylně k němu patří také vrstvení jednotlivého oblečení. Jako úžasná inspirace slouží nová letní kolekce high-end značky Zimmermann. Návrháři ji až po okraj naplnili boho prvky od volánků, přes krajky, jemné květinové i výrazné sicilské vzory a tradiční boho chic kousky. Mezi ně patří kaftany a přehozy v různých délkách.

Jaro podle Zimmermanna

Kolekce RTW Jaro 2019 Zimmermann nese název Ninty-Six. Obsahuje řadu střídmějších modelů, ale potom také spoustu kousků, které srší bohémským stylem na všechny strany. Jednou z nejfrekventovanějších barev je zlatá v propojení s bílou. Tento styl čas od času prezentuje také Dolce&Gabbana, pro kterou je typičtější. S hnědými a béžovými doplňky však ani výrazně zlaté šaty nemusí působit příliš výstředně.

Když boho potká městský styl

Byť se vám to tak někdy může zdát, boho nemusí být individualistickým stylem, který nejde propojit s žádným jiným. S trochou taktu a vkusu se dají boho kousky propojit s běžným městským oblékáním. Proto klidně obujte bílé Nike tenisky k černo-bílému paisley vzoru na šatech. Ideálním obutím i tak nadále zůstávají espadrilky, kotníkové kozačky s třásněmi nebo řetízky a gladiátorky.

Zdroj fotografií: eu.zimmermannwear.com

Leave a Reply