PROPADNĚTE PONOŽKOVÉ MÁNII

Obliba v nošení ponožek stále vzrůstá. Čím vzorovanější, barevnější a nápaditější, tím lepší. Nosí se k obleku, k džínám, sukním i šatům. Pořiďte si na chladná podzimní rána také několik párů a uvidíte, jak se za vámi lidé budou otáčet.

socks inbox barevné ponožky (1)

Ponožky, co rozveselí

Černobílý pár se oděl do vězeňských proužků, na modro-oranžový se zase vysypal sešit z geometrie a zeleno-fialové jako byste vytáhli ze šatníku vašeho fešáckého dědy. Vzorů i barev najdete na moderních ponožkách požehnaně. Kromě suprového módního doplňku (i pro pány) vás také potěší na duši, pomohou vám vybočit z davu a možná i rozveselí pochmurná podzimní a zimní rána.

SocksInBox

Jednou ze značek, která se soustředí na navrhování a výrobu jedinečných ponožek je SocksInBox. Její příznačný název napovídá, že ponožky najdete balené v praktických krabičkách a to rovnou po třech párech s podobnými vzory. Sympatické balení oceníte i v případě, že budete chtít módní ponožky věnovat jako dárek. SocksInBox nabízí své modely ve třech různých velikostech; 36-40, 41-45 a 46-48. Dostane se tím pádem i na drobné slečny s malou nožkou, stejně jako na dospělé chlapy. Ponožky pro SocksInBox tvoří designérka Iva Neumanová a vyrábí se pouze z certifikovaných a kvalitních materiálů. Obavy z prodřené díry na palci po dvou vypráních tak můžete s klidem pustit z hlavy.

socks inbox barevné ponožky (3)

Jak se nosí?

Způsob, jak je budete nosit právě vy, vám určovat nebudeme. Jedno je ale zřejmé, možnosti jejich kombinování neznají hranice a záleží čistě na vás, zda vám bude bližší přiřadit je k podobně barevnému oblečení, rozzářit s nimi all black outfit nebo si třeba z každého páru vzít jednu, přes ně zašněrovat bílé conversky a užít si poslední teplejší dny v šortkách.

socks inbox barevné ponožky (2)

Zdroj fotografií: Socksinbox.cz

Leave a Reply