POŠLI MI TO MAILEM, NESTÍHÁM – ESTER A JOSEFÍNA MAJÍ NOVÁ TRIKA

Nová kolekce triček s trefnými nápisy demonstrující dnešní uspěchanou dobu navazuje na svou úspěšnou předchůdkyni. Tentokrát ji duo Ester&Josefína doplnilo ještě o tašky.

manifesto emet ester a josefína trika (2)

Pošli mi to mailem. Nestíhám. Mám moc práce. Už nejsme děti. Já už nemůžu. Dnes jsem normální. Šest sloganů na šesti tričkách v pánském i dámském provedení. Seznamujeme vás s novou kolekcí triček (a tašek) Manifesto/EMET. “Manifesto svým názvem odkazuje k větám, které jsou notoricky používány. Ať už ve vztazích nebo například v pracovním prostředí. Podtitul EMET je foneticky psané hebrejské slůvko, jež v překladu znamená pravda. Kolekce Manifesto/EMET poukazuje na náš současný životní styl a jeho zběsilé tempo,” tak novou kolekci vysvětlují samy autorky na vlastních webových stránkách.

manifesto emet ester a josefína trika (4)

Oproti předchozí kolekci se změnila barva písma a také její font. Všech šest vtipných vět tentokrát můžete nosit na šedém triku se stříbrným nápisem. Dámská verze má výrazněji prodloužený zadní díl a je v oblíbeném oversized střihu. Jak pánské tak dámské triko má ohrnuté rukávy. Stejně jako u první Manifesto kolekce, i tu druhou doprovází známé tváře. Pozvání nafotit nová autorská trika přijala Tereza Maxová, Petr Prokop, Albert Černý, Josef Trojan, Bára Podzimková, Jan Cina, Natálie Řehořová a Anna Jeníková.

Jedno triko pořídíte za 1 660 korun na e-shopu Ester a Josefíny.

manifesto emet ester a josefína trika (3)

Zdroj fotek: esterajosefina.cz