ROZKVEŤTE DO KRÁSY! SVĚŽÍ JARNÍ POTISK, KTERÝ NIKDY NEVYJDE Z MÓDY

Na loukách, zahrádkách i v květnících. Jaro se hlásí o své slovo a dává to výrazně najevo v podobě prvních rozkvetlých květin. Nechte jaro vstoupit i do vašeho šatníku. Květinové vzory nejsou žádnou žhavou módní novinkou, ale představují spíše neustále trendy evergreen. I přesto, že si můžete dopřávat květinový potisk po celý rok, na jaře má přece jen větší kouzlo. Dopřejete si tuto barevnou klasiku i letos?Romantické šaty


Pokud se budete držet základního pravidla – kombinujte květinové vzory pouze s barvami na daném potisku, nemůžete udělat chybu. Méně je více, a proto se u výběru doplňků a obuvi kroťte. Volte spíše jednoduché doplňky, ať nepůsobíte lacině.


Výrazný top

Pokud se z plejády rozkvetlých kousků rozhodnete právě pro květinovou halenku, vyberte barevnou kombinaci, která se vám bude hodit do šatníku. S klidným svědomím můžete do outfitu zvolit pouze bílé nebo černé kalhoty. Díky výraznému vzoru nebude váš outfit nikdy působit nudně.Jako maková panenka


To, že si květinový potisk oblíbíte, i když nejste floristka nebo vášnivá zahradnice je jisté. U květinových vzorů v kombinaci ženským prvkem – sukní, totiž nezáleží na věku,typu postavy ani na střihu. Květinová sukně lichotí každé ženě. Dolaďte outfit do veselých barev a přítejte jaro!

Zdroj obrázků: pinterest.com


Ustláno na růžích

Drobné sedmikrásky, romantické růže nebo netradiční pivoňky, je jedno jakou květinu na své pyžamo nebo noční košili vyberete, květiny totiž svědčí každé ženě. Když se navíc ve svém nočním úboru budete cítit pohodlně, hned se vám bude lépe usínat.

Leave a Reply