RYCHLÉ TIPY, JAK DO INTERIÉRU VNÉST SKANDINÁVSKOU ATMOSFÉRU

Zamilovali jste si skandinávský styl bydlení a rádi byste ho zapojili také do svého domova? Není třeba přetírat a přestavovat zdi, bohatě postačí, když se zaměříte na pár maličkostí, které lusknutím prstu posunou váš domov blíž na sever.

tipy jak na skandinávský interiér (1)

Nechte úložné prostory být vidět

Stejně jako se ve skandinávském interiéru nosí přiznané rámy, stejně tak přiznejte úložné prostory. Věšáky na oblečení nebo menší botník zastupují vhodné kusy nábytku, které vám pomohou k vašemu vysněnému interiérovému stylu.

Velké pokojové květiny

Skandinávský styl miluje přírodu ve všech svých podobách a čím více zeleně uvnitř, tím lépe. Velké pokojové květiny, které mají klidně metr dvacet, mohou perfektně ozdobit rohy vaší místnosti a ladit budou i k vašemu křeslu a stojací lampě.

tipy jak na skandinávský interiér (1)

Modré akcenty

Modrá ke Skandinávii patří. Ať už to bude lustr, deka, polštářky nebo vázy, modré akcenty by neměly chybět. vyberte si odstín, který je vám blízký. Může to být bledě modrá, stejně jako navy blue nebo tyrkysová.

Dřevěné obklady

Dřevo je příroda. A my už víme, že příroda je velmi podstatnou součástí celého skandinávského stylu. Ať už zvolíte místo věšáku paletu s háčky nebo v rámci rekonstrukce přiděláte na zeď pravý dřevěný obklad, všechny varianty se počítají.

Přečtěte si také Odkrýváme kouzlo skandinávského stylu

tipy jak na skandinávský interiér (3)

Zdroj fotografií: elledecor.com