RYCHLESCHNOUCÍ A KRYCÍ V JEDNÉ VRSTVĚ – NOVÉ LAKY SALLY HANSEN

Jen jeden tah. Jen jedna vrstva. A zaschnutí jen do jedné minuty. To slibují nové laky Insta-Dri společnosti Sally Hansen. Na trh vstupuje šestnáct odstínů od jemné růžové, přes zlatou až k temně modré. Opravdu dokáží splnit to, co slibují?

sally hansen insta dri laky na nehty (3)

Laky Insta-Dri nejsou úplnou novinkou. Značka Sally Hansen, zaměřující se výhradně na laky na nehty, je již v sortimentu zařazené měla. V létě 2018 skončila jejich inovace a dostaly se zpět na trh. Na první pohled se lehce změnil obal, výraznou obměnou však prošly zejména jednotlivé odstíny a složení. Aktuálně je k dispozici šestnáct barev se sympatickými jmény. Světlou růžovou značka pojmenovala Pink Blink, červeno-hnědou Expresso a název Midnight Drive nese odstín tmavě modré.

Laky Insta-Dri slibují hned několik vlastností, které bývají často u běžných laků na nehty jen příjemným benefitem navíc. Kromě bleskurychlého zasychání, které vyplývá již z jejich názvu, by měla stačit pouze jedna vrstva k dokonalému krytí. Zároveň by se vám mělo podařit pokrýt celý nehet vrstvou laku jen v jednom tahu a to díky speciálně tvarovanému štětečku. Značka své laky vylepšila hlavně co do složení, nově je uvádí ve variantě 3 v 1. Tedy kromě klasického barevného laku ve stejné lahvičce najdete i lak podkladový a krycí. Jako skvělé plus to jako ženy jistě ucítíme zejména při cestování, kdy na přelakování nehtů s sebou vždy musíme brát minimálně tři lahvičky.

Ještě to není všechno…

Insta-Dri slibují i zvýšenou odolnost proti olupování. Ztělesňují tak ideální lak na nehty pro jakoukoli příležitost.

Laky koupíte v drogerii dm za 99 korun. 

sally hansen insta dri laky na nehty (1)

Zdroj fotografií: Facebook.com/sallyhansenczsk , Instagram.com/sallyhansenczsk