S AIDASTYLE NEZAPADNETE DO POULIČNÍ ŠEDI

Slovenská značka AidaStyle vás zaujme svou jedinečností, barevností a také začleněním sportovních prvků do každodenní módy. Nebaví vás trendy minimalismus, chcete se lišit a do svého šatníku vnést pár pestrobarevných kousků? Tady si vyberete.

aida style barevná slovenská móda (3)

Boho motivy

Slovenskou značkou AidaStyle se prolíná spousta nádherných vzorů. Mnoho z nich čerpá z filosofie boho stylu, na pár kouscích najdete také vzor s kohoutem, který odkazuje k staroslovenské kultuře. Boho motivy najdete na legínách, plavkách, šatech i doplňcích. Sortiment AidaStyle je poměrně široký, nejvíce se soustředí právě na sportovní legíny, velmi bohaté zastoupení najdete i v kategorii plavek. Na jednodílných plavkách uvidíte třeba vzor lapačů snů na modrofialovém podkladu. Dokonalý zástupce boho oblečení v praxi. A také naprosté originality. No řekněte – kdy jste naposledy na pláži potkala ženu v podobně stylovém kousku?

» Přečtěte si také Zamilujte se do boho chic

aida style barevná slovenská móda (2)

Sportovně

Jelikož majitelka značky Andrea Sevaldová ještě před jejím založením pracovala na návrzích sportovního oblečení, tanečních kostýmů i dalších kousků z elastických materiálů, podobné modely najdeme i u AidaStyle. Obléknete se zde nejen na běhání, do fitka nebo na surf, ale také třeba na pole dance nebo jakoukoli jinou sportovní či taneční aktivitu, která si vyžaduje pohodlný oděv. Jenže pohodlnost najdete i u spousty jiných značek, u AidaStyle najdete navíc něco, co konkurenci většinou schází. Zajímavé motivy, velkou hru barev a také lidové prvky jakým je například zmiňovaný kohout. Sportovní legíny nebo bikiny pořídíte v přepočtu na koruny zhruba za tisíc pět set.

aida style barevná slovenská móda (1)

Zdroj fotografií: aidastyle.sk