SAMOURAI DESIGN VÁS PŘEKVAPÍ SVOU NOSITELNOSTÍ

Česká značka s názvem odkazujícím daleko za naše hranice vám ukáže, jak skvěle nositelná její móda je. Staví na neutrálních tónech a nadčasových střizích. Ale ne tak ledajakých.

samurai design česká značka (2)

Oblečení od výtvarníků

Značka Samourai Design si zakládá na osobité dámské módě, kterou bez sebemenších problémů můžete doplnit váš stávající šatník. Oblečení vzniká za spolupráce s českými výtvarníky včetně Romana Franty nebo Andrzeje Cieślara. Od každého umělce si autorky značky Zuzana Maternová a Veronika Šnebergerová vždy vybírají obraz, jímž následně inspirují potisk na látku, která se v dané limitované kolekci použije. I přesto ale nemusíte očekávat žádnou divočinu, Samourai Design se drží jemnějších vzorů a i tak převládají jednobarevné modely. V případě aktuální podzimní kolekce 2018 pak navíc v neutrálních odstínech.

samurai design česká značka (4)

Hlavně pohodlně

Při pohledu na jejich kolekce vás okamžitě napadne, co by mohlo být hlavním heslem značky. Hlavně pohodlně. Modely se totiž šijí z příjemných materiálů a použité střihy dovolují přirozený pohyb. Pravděpodobně vám nehrozí žádné škrcení gum, zařezávání švů a nepříjemné pnutí látky. Samourai Design šije originálně, osobitě, žensky, ležérně a rozhodně pohodlně. Navíc je jejich móda i cenově dostupná, za šaty zaplatíte okolo dvou a půl tisíc, za tuniku tisíc sedm set.

samurai design česká značka (3)

Zdroj fotografií: Facebook.com/samouraidesign