SHÁNÍTE SLEVU NA TRIOLA? POTĚŠÍME VÁS TÍMTO 5% KUPÓNEM

Jestli jste už objevili e-shop Triola, který prodává kvalitní, především dámské spodní prádlo, možná přemýšlíte, jak v něm nakoupit levněji. Prozradíme vám, jak získat slevový kód do Triola, se kterým vždy ušetříte něco navíc a dostanete se tak na lepší cenu.

Jaké zboží Triola prodává?

V Triole naleznete převážně produkty, které jsou určeny ženám. Jedná se o spodní prádlo – kvalitní podprsenky, kalhotky, noční prádlo, košilky a body. Dále tu seženete také plavky, pánské trenky a v nabídce se v poslední době objevily také nanoroušky. Nakoupit můžete spodní prádlo různých značek, jako třeba Dorina, Gaia, Susa a především vlastní značku Triola. Ta je vyráběna velice pečlivě a neméně velký důraz se klade na testování produktu. Tento proces zabere mnoho času a úsilí a proto výsledný produkt dosahuje těch nejlepších kvalit a může tak plně uspokojit své zákaznice. Triole se často věnují i zajímavé blogy o módě.

Jaké slevy a výhody Triola nabízí?

Ještě než vám prozradíme slibovaný slevový kód, podíváme se, co nabízí e-shop za výhody. Ve výprodejové sekci lze nakoupit se zajímavými slevami – můžete ušetřit až 50% a to už je pěkných několik set korun k dobru. Limit dopravy zdarma je v Triole běžně 1000 Kč u Zásilkovny pro registrované zákaznice, nyní však je v rámci akce dopravné zdarma již od 499 Kč. Ušetřit můžete také, pokud se přidáte do Triola klubu, kde na vás čeká 3% sleva na každou objednávku a navíc v měsíc narozenin získáte jako dárek slevu 10%.

To nejlepší na závěr

A slibovaný kupón? Pokud budete na internetu dobře hledat, určitě naleznete kódy do různých e-shopů, které vám zlevní vaše vybrané zboží. My jsme kód na Triola našli na stránkách PromoKupon.cz, kde je i mnoho jiných ověřených kódů. Tento má hodnotu 5% a lze jej uplatnit na jakékoliv zboží a to i na již zlevněné! Takové kódy jsou ty nejlepší, protože z ceny, která byla již jednou zlevněna, můžete kódem strhnout ještě dalších pár desítek korun dolu a ušetřit tak ještě více. Tak neváhejte a využijte tento kód co nejdříve.

Leave a Reply