SLAVNÍ A STYLOVÍ: JAK SE OBLÉKÁ HEREČKA HANA VÁGNEROVÁ?

Česko ji začalo před pár lety považovat za módní ikonu. Možná díky její lásce ke sportovnímu stylu, který s takovou lehkostí dokáže vyměnit za velkou večerní, nebo možná pro její charisma, které z každého jejího outfitu udělá něco víc. Česká herečka Hana Vágnerová inspiruje nejen životním stylem, ale i tím módním.

jak se obléká hana vágnerová (6)

Elegantní v sukních

Ne každá žena dokáže obléknout áčkové sukně do pasu tak, aby v nich vypadala dobře. Sympatické české herečce Haně Vágnerové to však jde ještě lépe než jen dobře. Umí decentně sladit zajímavou sukni s topem, který není obyčejný, ale přesto nechá vyniknout spodní část.  Vzhledem k vysoké a štíhlé postavě si Hanka určitě může dovolit všechny délky sukně od té mini až po sukni do poloviny lýtek.

jak se obléká hana vágnerová (1)

Svá v kalhotách

Hanka se nechává často slyšet, že daleko bližší je jí styl sportovní. I proto se čas od času ukáže ve společnosti i v kalhotách. Naposledy to bylo třeba při příležitosti filmového festivalu v Karlových Varech, kde oblékla pruhované černo-bílé kalhoty a doplnila je bílým trikem a koženým křivákem. Skvělý styling předvedla i v modrých šatech, pod které vzala roztrhané černé skinny a doplnila je ještě kšiltovkou. Look rebelky tak dotáhla do detailu.

jak se obléká hana vágnerová (5)

Krásná v koktejlkách

Jasně, sluší ji snad všechno, co si oblékne, tedy i koktejlové šaty. Nehledě na barvu i střih. Přeci jen o něco zajímavější byl fialový model probraný v pase s asymetrickou sukní. Černé minišaty s výstřihem vykládaným kamínky zase daly naplno vyniknout hereččině ideální postavě. Všimněte si jednoho zdánlivého detailu – bot. Zrovna na všech těchto snímcích má Hana Vágnerová stejný pár lodiček s otevřenou špičkou. Není to však těžké ji na večerní akci zastihnout právě v nich, pro Blesk.cz před časem uvedla, že boty na podpatku má jen dvoje.

jak se obléká hana vágnerová (4)

Neodolatelná ve velké večerní

Když shodí roztrhané džíny, bílé tenisky a kožený křivák a převlékne se do rozevláté večerní róby, je neodolatelná. Rebelku ze sebe ale společně s džíny nesundá. Ta je z ní prostě cítit i ve velké večerní. Stejně jako u koktejlek, i u večerních šatů jde Hana Vágnerová spíše cestou volnějších splývavých modelů, v obepnutém modelu byste ji potkali jen stěží. Zřejmě moc dobře ví, co ji sluší a v čem nejvíce vynikne. Trochu ležérnosti v oblékání a pocitu svobody i ve večerních šatech jí prostě sluší. 

jak se obléká hana vágnerová (2)

Zdroj fotografií: Instagram.com/ianhanavagnerova