DŘEVĚNÉ OBRAZY – OSVĚŽÍ INTERIÉR A ZLEPŠÍ AKUSTIKU

Máte rádi novodobý minimalistický design a kvalitní řemeslnou práci? Tak to si určitě zamilujete tvorbu české dílny TRNKL. Dřevěné obrazy, které vznikly pod rukama designérky Karolíny Trinklové dopřejí nádech přírody každému prostoru. 

Český design i výroba

Obrazy z dílny TRNKL, jsou čistá ruční práce. K výrobě obrazů se používá hlavně přirozeně vysoušené dubové dřevo, které je následně ošetřeno či mořeno přírodními oleji s přídavkem pigmentu, které dřevu dodá potřebnou péči i šmrnc. Dalším použitým materiálem je dubová překližka a stabilizovaný mech. Na své si tedy přijde opravdu každý.

Historie dílny

Dílna vznikla jako následovník tří generací truhlářů. “S dřevem jsem přicházela do styku už odmalička. Můj tatínek i děda byli truhláři, a tak jsem dětství prožila v hoblinách.” říká s úsměvem autorka obrazů. “Při volbě povolání to však nebylo tak snadné, zkoušela jsem více oborů, ale nakonec jsem se zase dostala zpátky do dřevem provoněné dílny. Asi tomu osud tak chtěl. “

 „Ke dřevu jsem vždy chovala a chovám velkou úctu a je pro mě neodmyslitelnou součástí života, snažím se tedy jeho krásu a přirozenou rozmanitost vyzdvihnout ve své tvorbě.”

Karolína Trinklová, zakladatelka dílny trnkl.

Kousek lesa do vašeho obývacího pokoje 

Dřevěné obrazy v sobě snoubí prvky moderní architektury, minimalismu, nadčasového designu a kvalitní ruční práce. Dřevěné panely mají navíc pozitivní vliv na psychiku a vylepšují akustiku prostoru. K dispozici jsou i různé varianty: Jak čtyř nebo tří dílné panely, tak i jeden velký samostatný celek. Milovníci zeleně si také přijdou na své, dílna nabízí i mechové kombinace. Pokud vás láká neotřelý a kvalitní minimalistický designový obraz do pracovny, kanceláře nebo obýváku, tady určitě nešlápnete vedle.

Oslovila vás čistá ruční práce a minimalistický design? Podpořte začínající českou dílnu a navštívte sociální sítě: facebook TRNKL design nebo webové stránky: TRNKL.cz

Leave a Reply