SPODNÍ PRÁDLO JAKO ZÁKLAD ŠATNÍKU

Bez základů nemá cenu stavět něco dalšího. Platí to i u módy. Správné a hezké spodní prádlo by mělo být základem každého outfitu. U žen správné spodní prádlo zvýrazní přednosti, schová nedokonalosti a pomůže svrškům vyniknout. A u mužů? Ti by jednoduše měli vědět, že hezké trenýrky jsou nezbytnost. Nikdy nevíte, kdy je zahlédne i někdo jiný než vy.

9

Jak vybrat správné spodní prádlo?

Abyste si mohli být jistí, že váš šatník obsahuje dostatek kvalitního spodního prádla, měli byste ho vždy při nákupu posoudit podle několika jednoduchých bodů. Prvním z nich je kvalita materiálu. Spodní prádlo oblékáme na holou kůži, proto čím přírodnější materiál nosíme, tím lépe. Vzhledem k potřebě elasticity však budete těžko hledat 100% bavlnu. Většinou ve složení bude uvedeno ještě několik procent elastanu nebo lycry. Druhým faktorem je správný střih. Některé ženě sluší brazilky, jiné kalhotky s vyšším pasem. Nehleďte na trendy, vybavte svou skříň takovými kousky, které dokonale padnou na vaši postavu a nikam se nezařezávají. To samé platí i pro pány! Jedině tak vám spodní prádlo odvede tu nejlepší službu pod oblečením.

7

Co by měl mít každý muž?

Pánové by ve svém šuplíku se spodním prádlem měli mít určitě několikery černé a bílé nebo světle šedé boxerky, které dobře sedí. Jde o základní barvy, které i když vykouknou při podřepu nebo protahování z kalhot, nezpůsobí faux pas. Stejně tak by vám neměly chybět ani volnější trenýrky, které jsou pro muže na nošení také zdravější. Pokud si libujete v barevných geometrických vzorech, vtipných obrázcích nebo nápisech, prosím. Ale pod oblek je vždy lepší obléknout univerzální barvu, dobře padnoucí střih a hlavně kvalitní materiál.

Co by měla mít každá žena?

Ženy mají základní kousky spodního prádla mnohem rozsáhlejší. Pokud se budeme bavit o úplném základu, neměla by vám chybět kvalitní hladká černá a béžová podprsenka. Bílá třeba není, protože pod bílým tričkem stejně prosvítá. Proto je třeba oblékat pod světlé oblečení béžové spodní prádlo. Z kalhotek určitě zařaďte několikero střižených laserem, které mají tenké okraje a nebudou vidět ani pod obepnutou sukní. Barevně je to stejné jako u podprsenek – hlavně béžová a černá!

IMG_0092

Využijte speciální slevu 10 % na e-shopu Trenýrkárna.cz, která platí i na zlevněné zboží jen do 30. dubna 2019!

Při objednávce zadejte slevový kód: DA2019.

Zdroj fotografií: trenyrkarna.cz
» PROMOTION «