STAVEBNÍ KOUSKY CAPSULE ŠATNÍKU PRO ROK 2020

Univerzální šatník samozřejmě módním trendům nepodléhá. Není však od věci ho jednou za čas doplnit kousky, které módní vlny přinesly a které trendovostí zase tolik nehýří.

Široké bermudy

Potěší vás univerzálnost, s níž je můžete oblékat po celý rok. V zimě pod ně stačí obléknout silonové punčocháče a doplnit huňatým svetrem. V létě dovolí vašim stehnům volně dýchat a nabídnou ceněnou alternativu k elegantní sukni do kanceláře. S obuví si hlavu nelámejte, snesou téměř cokoli.


Kožené kousky

Separátní kožen(kov)é kusy rozhodně nezůstanou viset na ramínku. Každodennímu outfitu dodají šmrnc a v určité obměně je budete moci obléknout i na večerní vernisáž nebo návštěvu divadla. Kůže dýchá sofistikovaností, která vám pomůže tvořit nápadité kombinace.


Svetr se spadlými rameny

Svetr, který vás už v obchodě nutí, aby spadl z ramen dolů, tam s klidným svědomím nechte. Poohlédněte se raději po takovém, který půjde nosit oběma způsoby. Přeci jen budou dny a chvíle, během kterých více oceníte svetr, který ramena zahřeje. Potom ale nastane okamžik, abyste oslnila. Chundelatý svetr se spadlými rameny vám bude nápomocen.

Zdroj fotografií: pinterest.com

Leave a Reply