STŘIH JAKO PRIMÁRNÍ BENEFIT ŠATŮ MONIKY MONGOL

Kvalitní materiály a propracovaný střih znamenají pro českou návrhářku Moniku Přikrylovou, tvořící vlastní značku Monika Mongol, dva důležité stavební kameny pro její tvorbu. Abyste na to přišli, nemusíte modely podrobně zkoumat, jejich pečlivá výroba se pozná i na dálku.

monika mongol šaty česká značka (1)

Šaty jako znak ženskosti

Kolekce české návrhářky Moniky Mongol podporují ženskou siluetu. Jelikož se autorka zaměřuje primárně na šaty, dává si velký pozor na materiály, s nimiž pracuje. Na šaty používá 100% hedvábí nebo příjemnou bavlnu. I přesto drží ceny dostatečně nízko, aby si její módu mohlo dovolit co nejvíce žen. Modely stojí na propracovaném střihu, který po kvalitním materiálu představuje další nezbytný krok k tomu, aby výsledný oděvní produkt dobře seděl, vydržel a dělal radost bez kompromisů. Její tvorba koresponduje se slow fashion smýšlením, proto i výroba pod její značkou probíhá v České republice.

monika mongol šaty česká značka (4)

Neutrální, ale ne nudné

Barvy materiálů, které ve svých modelech Monika Přikrylová používá, vám přinesou hlavní benefit formou své nadčasovosti. Kromě černé najdete v její kolekci tmavě modrou, khaki nebo zatřenou lososovou. Poslední zmiňovaná sice nepatří mezi univerzální barvy, zato má schopnost splynout v jedno se zbývajícími nadčasovými odstíny a zapadnout do šatníku manažerky i studentky.

monika mongol šaty česká značka (2)

Zdroj fotografií: monikamongol.cz