STYLOVÉ KAVÁRNY V PRAZE: MÍSTO, CAFE RE:PUBLIC PRAGUE, PHILL’S TWENTY7

Výborná káva, domácí dezert a oběd ze surovin, které doma v lednici běžně nemáte. 3 body, které předurčují kavárnu či bistro k tomu, že se vám v nich bude líbit. Ale stále to nestačí. Pro tu správnou chvíli odpočinku potřebujete ještě milý servis a prostředí, které vás vezme za srdce. V prvním díle našeho speciálu o stylových kavárnách najdete tři zástupce z Prahy.

Místo

Takové Místo Dejvicím chybělo. Ale už je vše v pořádku. Kavárna v moderním designu, který pracuje zejména se dřevem doplněným o povedené barevné malby na zdech, si zakládá na kvalitní kávě Doubleshot Coffee. Kromě tradičních druhů kávy si zde můžete objednat i degustační set tří typů. Součástí stálé nabídky jsou chutné snídaně jako sázená vejce, anglická snídaně či meruňkové smoothie a v době oběda máte na výběr z řady výborných salátů či sendvičů z lokálních surovin.

CAFE RE:PUBLIC PRAGUE

Neotřelý interiér nového pražského bistra kombinuje moderní industriální design s klasickými prvky pro zachování domácí atmosféry. Kavárna vznikla na Petřínském vrchu v rámci jeho revitalizace. Bývalá rozvodna Českých radiokomunikací tak dnes slouží jako místo odpočinku a kvalitního občerstvení, které doposud na Petříně chybělo. Hosté mohou ochutnat čerstvě upečený chléb vlastní výroby, originální pomazánky, domácí polévky, lahodné zákusky či zavařeniny. Střešní terasa okouzlí i ty nejnáročnější hosty fantastickým výhledem. Podávají se zde stylové pokrmy z grilu, rybami počínaje, přes luxusní steaky, až po vegetariánské grilované speciality.

Phill’s Twenty7

Mix pokrmů ze všech koutů světa můžete v holešovickém bistru ochutnat díky jeho zcestovalému majiteli. Industriální styl, přiznané cihly a výrazné mosazné lustry tvoří moderní interiér kavárny, kde si můžete objednat skvělé domácí limonády i bylinkové čaje. Phill’s Twenty7 vás potěší během snídaně širokou nabídkou vaječných pokrmů a přes den vynikajícím rizotem, saláty nebo steaky. Tip, když nemáte moc velký hlad? Batátové hranolky s mayo!

Zdroj fotografií: Facebook.com/mistoprovas, Facebook.com/Twenty7bistro

Leave a Reply