TAK MĚKKÁ, ŽE SI BUDETE CHTÍT SÁHNOUT – SVETROVÁ MÓDA TOUCH ME.

Velmi dobře zvolily dvě návrhářky jméno pro svou kolekci svetrové módy, prostřednictvím které bojují za návrat kvalitního oblečení zpět do našich skříní. Touch me. spojuje příjemné svetříky, kardigany i šaty v kolekci plné univerzálních střihů a barev, které zapadnou jako ulité do skříně každé ženy.

touch me. svetry a šaty česká značka (2)

Designérky, které do svetrů přidávají lásku

Klišé? Ale kdepak. Autorky značky touch me. Pavla a Štěpánka, které nabízejí svetry ve všech svých podobách, pracují s kvalitními materiály a s láskou k profesi. Kdyby ne, jejich kolekce by nepůsobila tak uvolněně, žensky, stylově a nenuceně zároveň. Snaží se společně bojovat. „Proti chaosu tvarů a vzorů. Proti barvám, které blednou s každým vypráním. Proti designu bez života a osobnosti. Bouříme se proti dramatu módní masové produkce, která zatěžuje životní prostředí, a proti nekvalitním materiálům, kde pohodlí je kompromis,“ říkají. A my jim rozumíme. Touch me. nabízí pohodlnou a jednoduchou módu, která vás bude bavit pro svou kvalitu a univerzálnost.  

touch me. svetry a šaty česká značka (3)

Smetanová, šedá, vínová, černá

Barevná paleta, se kterou Pavla se Štěpánkou pracují, splní veškeré vaše potřeby. Využívají síly nestárnoucích odstínů, které se dají lehce kombinovat a tak si díky tomu jejich šedý kardigan můžete obléknout k roztrhaným džínům, stejně jako ke kalhotám do kanceláře. Na nohu můžete obout sneakers, stejně tak i lodičky. Nikdy nás nepřestane bavit to kouzlo univerzálnosti… Svetrové produkty touch me. vyrábí z kombinace nylonu a viskózy, do kterých přidají ještě trochu té lásky k módě, řemeslu a kvalitnímu provedení. A mezi střihy si jistě najdete ten pravý, který ve vaší sbírce podzimních a zimních svršků chybí. Dáte přednost oversized svetru v bílé, přepásanému kardiganu s praktickými kapsami nebo úpletovým šatům, díky kterým už nebudete muset řešit, co ráno na sebe?

touch me. svetry a šaty česká značka (1)

Zdroj fotografií: molo7.cz