TEĎ UŽ UVĚŘÍTE, ŽE BETON NA ŠPERCÍCH VYPADÁ SKVĚLE

Znáte jiné šperky než ze zlata, stříbra, oceli, korálků nebo kůže? Pokud ne, rozšíříme vám obzory o šperky z betonu. Jsou minimalistické, rozhodně jedinečné a jemné. Jestli si někdo do tohoto okamžiku myslel, že beton je jen pro chlapy, tady uvidí, jak moc se mýlil.

41856492_528770914260269_888731331721166848_o

Gravelli v duchu betonu

Gravelli šperky nás zaujaly okamžitě, jakmile jsme je zahlédli. Ten nádherný jemný vzorek a nevšední materiál. Tápali jsme, co by to tak mohlo být. Beton bychom těžko hádali. Přesto je to tak. Běžná součást stavebnictví na špercích najednou plní estetický účel. A jde ji to skvěle. Gravelli své šperky v kombinaci kovu, kůže a betonu nabízí jak v dámském, tak v pánském provedení.

Pro dámy

Náušnice, prsteny, přívěsky a náramky – veškeré druhy šperků, které ženy nosí, teď v betonovém provedení. Byť se bytelný stavitelský materiál může zdát jako naprosto nevhodný pro výrobu decentních dámských šperků, v Gravelli se jim ho podařilo použít tak, aby byl naprosto jemný, ženský a maximálně stylový. V širším náramku Split je zasazen do kovu a uprostřed něj prosvítá kovová prasklina. Ta byla inspirována právě typickým praskáním betonu. Náramek Unity je v kombinaci s ručně splétanou italskou kůží, u které si můžete vybrat hned z několika odstínů. Stříbrný komponent je dostupný také v pozlacené variantě nebo v barvě růžového zlata.

Desktop

Pro pány

Pánové mohou v sortimentu vybírat z prstenů, přívěsků, náramků a také manžetových knoflíčků. Na rozdíl od dámských šperků, ty pro muže, jsou více o betonu, méně o ostatních materiálech. Také si to mohou dovolit. Pánové většinou upřednostňují masivnější šperky, které také korespondují s jejich konstitucí. Stejně jako v dámské kolekci, i v té pánské najdeme náramky v kombinaci s kůží, u které je možnost namixovat si jak barvu betonu, kůže, tak i kovové části.

Desktop-001

Zdroj fotografií: jewellery.gravelli.com/cs