TEREZA VU. VYKOUZLILA ATRAKTIVNÍ KOLEKCI SPODNÍHO PRÁDLA ÚPLNĚ PO SVÉM

Téměř bez krajek, pronikavé červené, černého saténu nebo průhledných materiálů. Česká návrhářka spodního prádla Tereza Vu. představila v rámci jarní edice přehlídek MBPFW kolekci elegantní, ženskou a trochu retro.

mbpfw 2019 - tereza vu spodní prádlo (1)

Něžnost ve smetanové

Úspěšná česká návrhářka Tereza Vu. se zaměřuje výhradně na dámské spodní prádlo a s každou další kolekcí jsme si jistější a jistější, že ho umí opravdu bravurně. Po její poslední kolekci, kterou zbarvila celou do pronikavé červené, uvedla na prvním přehlídkovém dni MBPFW sérii patnácti modelů v neutrální a něžné smetanové a bílé. Těmto odstínům přidala grády zapojením zlatého abstraktního vzoru a také pevnějšího materiálu ve specifickém odstínu béžovo-zelenkavé se vzorem červených hvězdiček. Oba z nich nenásilně propojila s neutrálním světlým základem. Tereza Vu. utvrdila přítomné, že atraktivní kolekce spodního prádla nemusí být prvoplánově krajkovaná a plná push-up podprsenek a tangových kalhotek.

mbpfw 2019 - tereza vu spodní prádlo (2)

Inspirace v minulosti

Zatímco první dvě třetiny přehlídky patřily decentním modelům, poslední pěticí přehlídka, podle očekávání, gradovala. Jedna z modelek se ukázala v potrhaných kraťáskách, další ve zlatavém body a poslední přišla modelka v bílých nadkolenkách a podvazcích. Jarní kolekce 2019 ladila do posledních detailů, modelky nebyly téměř nalíčeny a na hlavách měly šedé paruky. Atypický detail dodal sérii modelů nádech retra. Vzhledem k využití střihu vysokých kalhotek, látkových podprsenek s decentní krajkou a jemných přírodních odstínů můžeme spekulovat, zda to byl i záměr autorky – přenést nás na chvilku o třicet let zpátky… A jestli takové prádlo nosily ženy před třiceti lety, máme jim co závidět!

mbpfw 2019 - tereza vu spodní prádlo (3)

Zdroj fotografií: Facebook.com/MBPFW