TIPY NA OPALOVACÍ PŘÍPRAVKY BEZ PARABENŮ, SULFÁTŮ, SILIKONŮ A ALKOHOLU

Čím se namazat a chránit proti škodlivému záření, když je výběr tak široký? Jak ošetřit pokožku, když už se náhodou nějaká spálenina podaří? A jak vybírat, když nechcete žádné lahvičky plné škodlivin? NILAstore nabízí nově francouzskou značku péče na opalování SeventyOne Percent. Právě včas! Vždyť dovolená už je tady. Značka: ideální pro sportovce.

Chceme se opalovat, ale současně respektovat přírodu.
Chceme žít v harmonii s naším životním prostředím.
Jsme SeventyOne Percent.

Olej na opalování

Ochrana před UVA a UVB zářením je naprostým základem. Tento suchý olej na opalování vás nadchne hlavně svou schopností prodloužit opálení a nevysušovat pokožku. Naopak – bude ji zanechávat příjemně hydratovanou a to i u jedinců, kteří trpí spíše na mastnou pleť. V jeho k planetě i vašemu tělu přátelském složení najdete vysoký podíl vitamínu E, který napomáhá obnově pokožky při opalovacím procesu.
100 ml za 580 Kč

Hydratační gel Feel Good

Tenhle sympaťák s ombré růžovo-oranžovým obalem je přesně tou lahvičkou, kterou vezmete do ruky po každém opalování. Rozproudí obnovu vaší pokožky, dodá výživu a v něm obsažená aloe vera osvěží vaši kůži. Složení je z 99 procent přírodní, najdete v něm také meruňkový olej nebo výtažky z mořských řas.
75 ml za 390 Kč

Zklidňující krém Second Skin

Krém, který nemá obdoby. Nezbytnost pro všechny z vás, kteří milujete vodní sporty. Po nanesení krému na opalování naneste tento krém do míst, kde tušíte, že se mohou vyskytnout problémy. Ochrání vás také od štípanců a zmírní modřiny během oddávání se sportu. PS. Značka SeventyOne Percent je vyvíjena surfaři pro surfaře, takže tohle je ideální pomocník, díky němuž už nehrozí žádné vyrážky po sundání neoprénu! Klíčovými ingrediencemi je fermentovaný extrakt z papájy, rostlinný kandelilový vosk, slunečnicový a ricinový olej (oba v biokvalitě), bambucké a kakaové máslo (taktéž bio) a včelí vosk. 
30 ml za 390 Kč

Zdroj fotografií: nila.cz , seventyone-percent.com

Leave a Reply