TOP 5 ŠATŮ OD ČESKÝCH NÁVRHÁŘŮ, KTERÉ SI MŮŽETE DOVOLIT

Chceme bořit mýty a předsudky o módě. Přesvědčíme vás, že originální šaty od českých návrhářů si můžete dovolit taky. Nepotřebujete na ně desetitisíce ani postavu modelky. Seženete je i ve velikosti XL a vynaložíte za ně podobnou částku, jako v trochu dražších módních řetězcích.

7dub-butik.jpg

Josefína Bakošová – černé šaty s páskem a stojáčkem

Jedinečný střih černých šatů od mladé české návrhářky Josefíny Bakošové podtrhne váš osobitý styl a zdůrazní pas. Dostupné jsou ve velikostech S, M a L a cena je stanovená na 4 909 korun.

šaty od návrhářů (2)

Mayda – červené šaty s letadly

Splývavý úplet s autorským potiskem potěší ženy, které rády vystoupí z davu a překvapí své okolí naprosto odlišným modelem, než který je možné sehnat v jakémkoli řetězci. Pořídíte je ve velikostech S, M a L za 2 109 korun.

šaty od návrhářů (4)

Lu Jindrák Skřivánková – lněné šaty

Jednoduché lněné šaty s dřevěným náhrdelníkem jako doplňkem patří do šatníku každé ženy, která vyhledává pohodlí, preferuje přírodní materiály i barvy. Koupíte je ve velikosti M za 1 899 korun.

šaty od návrhářů (1)

7dub – světle modré šaty řasené

100% bio bavlněný úplet pocházející od českého výrobce ve světle modrém odstínu použila značka 7dub na řasené šaty stahovatelné tkaničkami. Díky volnějšímu střihu se v nich budete cítit dobře i v horkých dnech. Dostupná je velikost S a M za 1 489 korun.7dub šaty.jpg

Chriss Pola – dámské košilové šaty v tmavě šedé

Dámské košilové šaty v tmavě šedé doplňuje tradiční japonský vzor vyšívaný neonově oranžovou nití na rameni. Díky drobnému detailu se rázem z šatů stává neopakovatelný model s nápadem. Vybírat můžete z velikostí S, M a L za jednotnou cenu 4 299 korun.

šaty od návrhářů (3)

Zdroj fotografií: Molo07.cz , Facebook.com/7dubska