TOP NÁRAMKY, KTERÉ DOPLNÍ VÁŠ PODZIMNÍ LOOK

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější náramky od českých návrhářů i zahraničních značek. Tentokrát žádné stříbrné řetízky s přívěsky, na zápěstí teď patří kůže a přírodní kameny.

CO351L00E-D11@10

Promise Clothing náramek 2# serie 489 Kč

Náramky v přírodních odstínech hnědé a béžové byly ušity z kvalitní kruponové kůže a obšity jemným stehem na historickém stroji Minerva Boskovice ještě z období Československa. Náramky jsou relativně tenké, na šířku mají dva centimetry a díky své barevné neutrálnosti dozdobí nejen podzimní módu.

nejlepší náramky české značky (5)

Evocative náramky Great romance 250 Kč

Do růžova zbarvený rodonit dává náramku od značky Evocative také sílu, pocit spokojenosti a lásky. Po celém obvodu ho doplňují komponenty v provedení patinového stříbra. Kámen rodonit slibuje také úlevu při migrénách. Evocative nabízí také náramky z howlitu, labradoritu, avanturínu nebo slunečního kamene.

nejlepší náramky české značky (3)

Lucie Zemanová Vavřín 5 098 Kč

V nové kolekci designérka Lucie Zemanová kombinuje přesný řez laseru spolu s náhodným ohybem. Výsledkem vznikl náramek z leštěné nerezy. Svým vzhledem připomíná popínavou rostlinu a dokonale jedinečný efekt při nošení na zápěstí je tím pádem zaručen!

nejlepší náramky české značky (4)

Impronte designový náramek 599 Kč

Náramky ze surové barvené kůže vznikají v české dílně Impronte. Netradiční tvar získávají díky tomu, že se jedná o smotaný trojúhelník s patentovým zapínáním. Aby náramek dobře seděl přesně na vaši ruku, autorky značky ho každé zákaznici vytvoří na míru. Barevná paleta je široká a úplně volá po kombinaci s podzimními odstíny nebo jako rozzáření all black outfitu.

nejlepší náramky české značky (1)

Coccinelle Degas 1 000 Kč

Jediná zahraniční značka, kterou jsme do článku zařadili, Coccinelle, tvoří náramky z pravé kůže. Druhů má ve své nabídce několik, my vybrali tenký řemínek v neutrálním odstínu se zapínám ve stylu pásku a ozdobným čtyřlístkem. V sortimentu najdete i širší modely s atypickými druhy zapínání a ve spoustě barevných provedení.

nejlepší náramky české značky (2)

Zdroj fotografií: molo07.cz , evocative.cz , zalando.cz , impronte.cz