TRENKY POD STROMEČEK? TĚMIHLE HO POTĚŠÍTE!

Kdo řekl, že muži neradi dostávají spodní prádlo jako dárek? Zažeňme tohle klišé už konečně do koutka. Kvalitní a stylové trenýrky jsou skvělým dárkem. Minimálně také proto, že mu ušetříte cestu do obchodu, vybírání a zkoušení. A to fakt platí na všechny chlapy.

trenky jako vánoční dárek (2)

Vánoce!

Pokud má obdarovávaný muž trochu smyslu pro humor a stylové oblečení, jistě ho potěší trenýrky se zimním nebo vánočním vzorem. Hezkou nabídku má značka El.Ka, jedny trenýrky pořídíte okolo pěti set korun. Jestli se rozhodnete pro roztomilé soby nebo hravé sněhuláky, necháváme na vás. Za nás jsou dost cool oboje.

vánoční dárek pro muže trenýrky a boxerky (2)

Nesmrtelné kostky a puntíky

Celoroční a mezigenerační klasikou v oblasti pánských trenýrek je kostka a puntíky. Najdete je v nespočtu provedení, za nás rozhodně stále boduje značka Happy Socks, která se na tradiční motivy dívá trochu modernějším a mladistvějším pohledem.

vánoční dárek pro muže trenýrky a boxerky (1)

Puntíkované trenýrky Lousy Livin 299 Kč | Kostkované trenýrky Happy Socks 299 Kč

Je libo klokany?

Trochu jinou cestou jde řetězec Zara. I v jeho sortimentu samozřejmě najdete pánské trenýrky a boxerky. Na své si tady přijdou muži, kteří preferují originální spodní prádlo s jemnějšími vzory ale také ti, kteří si rádi ráno natáhnou trenýrky s papoušky nebo klokany. Však proč ne!

vánoční dárek pro muže trenýrky a boxerky (3)

Zdroj Fotografií: elka-underwear.cz , zoot.cz , answear.cz , zara.com