TRIČKO, KTERÉ NEPROPOTÍTE UŽ EXISTUJE. VYNALEZLI HO ČEŠI

Snění o tričku, které by se nepropotilo a vás by pak netrápily nepříjemné skvrny a zápach, už se stalo realitou. Přišli na něj tři pánové z Chrudimi a dnes plánují dostatečně velkou výrobu, aby pokryli poptávku.

Jak to celé vzniklo

První nápad na triko dostal René Němeček už na vysoké škole v roce 1995. Sen to byl krásný, ale brzy vyšuměl. Zastínily ho povinnosti, práce a jiné plány. Po čase se k němu jeho autor vrátil a přizval si na pomoc i kamaráda. Plán zněl jasně – triko bude bavlněné a ošetřené speciální technologií tak, aby se nepropotilo nebo neušpinilo. Vývoj i výroba se zkoncentruje do České republiky a hlavně se tím i nadále bavit!

Jak triko funguje

CityZen triko je vymyšlené tak, že odolává špíně a vodě. Odpuzuje kapaliny a případné zbytky špíny je možné z jeho povrchu jednoduše setřít. Zevnitř triko absorbuje tekutinu a šíří ji na větší plochu, díky čemuž se snáz odpaří a vy máte stále pocit, že vaše triko je dokonale suché. Triko se stane nenahraditelným ve dnech, kdy víte, že zpocení je téměř nevyhnutelné. Ať už vás čeká dlouhé jednání ve vydýchané místnosti nebo rychlé přesouvání se ze schůzky na schůzku.

Trika jsou dostupná v dámské i pánské variantě v několika odstínech za stejnou cenu – 690 korun. Zakoupit se stejnou povrchovou úpravou můžete i pánské košile.

Zdroj fotografií: cityzenwear.cz

Leave a Reply