TROJE BOTY, KTERÉ SE HODÍ KE VŠEMU

Ten pocit mít doma botník plný milovaných párů bot, které se zároveň hodí k celému vašemu šatníku… asi nikdo z nás ho nezná, že? I tak ale můžeme vlastnit několik párů, které tuto funkci zastanou a stanou se našimi věrnými přáteli do divadla, do práce, s dětmi na hřiště i na cestu do letadla.

jaké boty se hodí ke všemu (4)

Bílé tenisky

Bílé sportovní i městské tenisky představují výbornou alternativu obutí, která vám poslouží na téměř všechny příležitosti. Zároveň se hodí ke kostýmku, šatům, pouzdrové sukni, džínám i plisované sukni. Obout se dají opravdu k čemukoli a pokud vás nesvazuje přísný dresscode, určitě toho využijte. Pokud si koupíte tenisky se zdravotně vhodnou podrážkou, budou vaše chodidla celý den v pohodlí a navíc budete trendy oblečení.

jaké boty se hodí ke všemu (1)

Rovné sandálky

Ať už preferujete neutrální černou, zlatou, bílou nebo šedou, sandálky na rovné podrážce doplní všechny vaše outfity v době, kdy vám v nich nebude zima. Nebojte se jich mít vícero, aby se vám ty jedny neomrzely. Kvalitní sandálky dělá například Aldo nebo Marco Tozzi.

jaké boty se hodí ke všemu (2)

Černé lodičky

Mysleli jste si, že černé lodičky se nehodí k celobílému outfitu? Z omylu vás vyvede módní blogerka na pravé fotce, která jednoznačně ukazuje, že černé lodičky a bílá jdou dohromady. Budou vaším to-go kouskem kamkoli budete potřebovat podpatky. Proto na nich nešetřete, kupte si kvalitní kožené lodičky s měkkou stélkou a ujistěte se, že mají vaše chodidla co nejvíc místa a že se vaše prsty netísní v zúžené špičce.

jaké boty se hodí ke všemu (5)

Zdroje fotografií: stylishpetite.com , pinterest.com