ULEHEJTE DO POSTELE STYLOVĚ

Existuje skupina lidí, které je jedno, v čem spí a v čem doma chodí. My doufáme, že do ní nepatříte, stejně tak jako my. To, co oblékáme na doma, je přece stejně důležité, jako to v čem se prezentujeme venku. Protože nejde o druhé. Jde o náš vlastní dobrý pocit. Stylové domácí trenýrky pro dámy i pány, papuče i ponožky má parádně vyladěné česko-slovenská značka Slippsy.

Dodat všedním dnům hravost

Motto, které stojí za vznikem československého brandu Slippsy, jenž tvoří barevné a na vzory bohaté trenýrky, papuče a ponožky pro ženy i muže. Zakladatelé se poznali ještě během studia vysoké školy a vycítili na českém a slovenském trhu módní nedostatek – lidem chyběly stylové papuče. A podnikatelský nápad byl na světě. Časem se k papučím přidaly i trenýrky a ponožky. Dnes značka Slippsy nabízí také populární trenýrky pro páry.

Set, který bude těšit

Hravá a barevné značka Slippsy se specializuje na sety papučí, trenýrek i ponožek. V jednom balení tak najdete vše krásně sladěné do vybraného designu. Trenýrky už jen doplníte bílým tílkem nebo tričkem a nad domácím úborem není třeba více přemýšlet. Navíc máte jistotu, že kdybyste měli nečekaně otevřít kurýrovi nebo sousedce, vypadáte prostě bezchybně. Sety jsou dostupné například v designech Ocean, Mickey, Minnie, Animal, Dots, Frozen nebo Triangle.

Lokální výroba

Původně zakladatelé Slippsy vyráběli papuče sami, dnes se značka rozrostla do podstatně větších rozměrů, a proto se majitelé rozhodli přenechat výrobu na zkušených specializovaných krejčovských dílnách. Na celý proces výroby majitelé stále dohlíží, ale produkty vznikají pod šikovnýma českýma a slovenskýma rukama. Tady u nás. Co víc si tedy přát!

Už žádné kradení trenýrek

S kategorií trenýrek pro páry Slippsy vykonává skvělou službu pro muže – jejich partnerky již už nemusí krást ty jejich. Dámy si konečně budou moci dopřát pohodlí v trenýrkách, které se pro ně jinak nevyrábí. Bonus pro oba? Můžete se sladit do jednoho designu. A pak už k nedělní stylové dopolední pohodičce v posteli chybí jen lahodná snídaně.

Více informací na slippsy.cz.

Leave a Reply