UŽ BUDETE PŘESNÍ JAKO ŠVÝCARSKÉ HODINKY, KDYŽ SI JE POŘÍDÍTE

Chodit pozdě se nenosí. Zato se nosí kvalitní hodinky. Pokud chcete mít jistotu, že vám vydrží celý život a můžete se na ně vždy spolehnout, promyslete investici do dražších hodinek od švýcarské tradiční značky TAG HEUER. Ukážeme vám hned dvě její kolekce.

Pánská ruka s hodinkami tag heurer

Kvalita ze Švýcarska

Není na světě jiná země, jejíž hodinky by byly proslulejší. Mezi jednu z nejtradičnějších švýcarských hodinářských značek patří také TAG HEUER. Její hodinky ukazují spokojeným zákazníkům čas už více jak sto padesát let. Je symbolem luxusu, prestiže a nezpochybnitelné kvality.

Filosofie TAG HEUER je využít každou minutu a vteřinu času na maximum. Proto značka nepřestává dělat pokroky ve vývoji, testování a inovacích. Jenom tak se na nasyceném trhu plném konkurenčních společností může stále držet na vrcholu.

Značka se proslavila také díky svému partnerství ve formě časoměřiče u řady motoristických závodů. Ve své dlouhé historii získala několik patentů, mimo jiné na jedny voděodolné, tenkrát ještě kapesní, hodinky.

Kolekce Carrera

Kolekce Carrera byla inspirována motorkářskými závody. Vznikla v roce 1963 na počest závodu, který byl považován za nejnebezpečnější na světě. Carrera byla první kolekce hodinek, která porušila stereotypy ve svém oboru a stala se jedinými hodinkami přímo určenými závodníkům a profesionálním řidičům. Hodinky svým konceptem cílí na ty, kteří se rádi prohánějí po silnicích v rychlých autech, riskují, sní a neradi zpomalují. V autě i v životě. Jde o kolekci, která kromě přesného času a švýcarské kvality přináší také moderní a svěží design.

Kolekce Aquaracer

Jak napovídá název, kolekce Aquaracer se nechala inspirovat vodou. Díky ní společnost rozšiřuje své pole působnosti za hranice motoristických fandů blíže k potápěčům a vodním sportovcům. Počátky kolekce začal zakladatel Jack Heuer psát v roce 1982, kdy byly uvedeny jako úplně nový model s původním názvem Heuer 2000. Hodinky umožňují měřit přesný čas i pod vodou až do hloubky 1000 metrů. Dvojitá bezpečnostní spona a obousměrná otočná objímka hodinářský strojek ochrání, takže se nemusíte obávat pustit se do prozkoumávání hlubin moře nebo si jen tak v noci po dobré párty zaplavat u známého v bazénu. Hodinky mohou po celou dobu zůstat na vašem zápěstí.

Zdroj fotografií: hodinky-beny.cz , tagheuer.com
PROMOTION

Leave a Reply