UŽIJTE SI TEPLÉ DNY S DESIGNOVÝMI NOVINKAMI ZE 100CLASS CONCEPT STORE

Vendula Stoklásková, majitelka 100CLASS Concept Store, vybrala ty nejlepší kousky, které jí za poslední dobu dorazily do pražského obchodu a které by vás rozhodně neměly minout: nový model německých tenisek VOR (u sousedů už skoro vyprodané), kolekce jemných šperků od Agaty Bieleń ideálních k vrstvení, ekologické kabelky z tzv. koženého papíru a věrní společníci na výlety – batohy Alexmonhart a sluneční brýle Lume.

Tenisky VOR

Tenisky VOR

Jednoduchost, kvalita, precizní obuvnická práce a čistý design jsou hlavním znakem německých tenisek VOR. Minulý rok 100CLASS Concept Store jako jediný v České republice úspěšně uvedl model 1A a nyní přináší horkou novinku 1C. Ta má stejné prvky jako původní silueta a k tomu ještě vyšší podrážku pro komfortnější nošení. Tenisky si přitom stále zachovávají minimalistický vzhled, takže se dají skvěle kombinovat k džínám i šatům. Sama majitelka svůj pár nosí už třetí sezónu. K jejím bílým přibudou i pudrově růžové. Perlička na konec – růžový model je v Německu překvapivě téměř vyprodaný, takže nepropásněte možnost ulovit ho právě ve 100CLASS Concept Store. Jinde v Česku ho neseženete.

Šperky Agata Bieleń

Šperky od Agaty jsou stálicí 100CLASS Concept Storu, zákaznice je prostě milují. Z širokého portfolia každé kolekce majitelka obchodu pokaždé volí něco nového, aby se nabídka pravidelně obměňovala. Jsou to minimalistické a jednoduché, až nenápadné kousky, které ale vždy zaujmou. Zákaznice si zvykly šperky kombinovat a vrstvit, což je v tomto případě efektní bez zbytečné kýčovitosti. Agata letos rozšířila nabídku o kolekci Wave, která už je také k dostání.

Šperky Agata Bieleń

Kabelka Langackerhaeusl

Kožený nebo pratelný papír už není na trhu žádnou novinkou. Jedná se o ekologickou alternativu kůže se stejnými kvalitami, ze které se vyrábějí kabelky, batohy, tašky nebo psaníčka. Langackerhaeusl je dvojice rakouských designérů, se kterými ve 100CLASS Concept Store spolupracují téměř tři roky. V aktuální kolekci, kterou právě teď uvidíte v showroomu, najdete i několik nových trendy barev.

Kabelky Langackerhaeusl

Batohy Alex Monhart

Tvorbu mladé a talentované Alex Monhartové asi netřeba představovat. Její batohy jsou skvělé do města i na cestování. Přes den je batoh plný nezbytností a večer se pak jednoduše změní v elegantní psaníčko. Klasickou černou variantu Alex vloni doplnila dalšími šesti barvami.

Sluneční brýle Lume

Značku Lume prodává 100CLASS od samého začátku. Její brýle jsou subtilní a zároveň odolné, v minimalistickém a originálním technickém provedení z designového studia Aleše Kachlíka.

Zdroj fotografií: 100CLASS Concept Store
PROMOTION

Leave a Reply