VÁNOČNÍ OUTFITY Z F&F NABÍDNOU SPOUSTU ZÁBAVY I ELEGANCE

Britská módní značka F&F s hrdostí představuje svou doposud nejstylovější vánoční kolekci pro celou rodinu. Prvotřídní materiály a paleta barev, jako červená, bílá nebo zlatá, umocní slavnostní atmosféru a kýžené kouzlo Vánoc.

Díky inspiraci z přehlídkových mol představuje F&F Blackout kolekci; tato glamour řada v sobě ukrývá veškerý třpyt a půvab nezbytný pro letošní party sezónu. Základním prvkem je zlatá. Směr pak určují metalické šaty a topy, flitrové šaty inspirované 80. léty, volány i jemná krejčovina.

Péče, jakou tým módních návrhářů věnoval přípravě denních i večerních outfitů pro nadcházející sváteční období, snad nikdy nebyla větší a zaručeně splní i ta nejnáročnější očekávání. Řada plisovaných midi sukní v lichotivých áčkových siluetách a s elastickým pasem pro větší flexibilitu zaručí pohodlí a pomůže maskovat případná vánoční kila navíc. K tomu, abyste zazářily, vám dopomůže vánoční červená a zlatá. Zbytek outfitu již ponechte co nejjednodušší. Fantastické měkoučké a hřejivé pleteniny jsou opět dostupné i v různých svítivých a veselých variacích – koneckonců, jsou Vánoce.

PR ČLÁNEK

Leave a Reply