VASKY = ZLÍNSKÁ OBUVNICKÁ TRADICE V MODERNÍM KABÁTĚ

Václav Staněk se rozhodl vyrábět kvalitní boty už na střední škole. Byl ze Zlína, tak kde jinde by se mu mohlo povést nastartovat značku kvalitní obuvi? Nejen obuvnická tradice jeho rodného města, ale také dávka odvahy a odhodlání mu umožnily plnit si sny. A Čechům daly vlastní značku kvalitních moderních bot, které vznikají v rukou šikovných českých obuvníků.

kvalitní české boty vasky (1)

Kvalita a moderní design

Střihy Vasek pochází z pracovní obuvi nebo pionýrek, ale veškeré modely jsou oproštěné od nadbytečných detailů. Zbývá tak jen jednoduše koncipovaná bota, která perfektně zapadne i do minimalistického stylu. Byť design je to, na co se díváme jako první, u Vasek je dobré znát i příběh. Kromě toho, že je založil mladý sympatický Václav Staněk, věnujte pozornost tomu, jak boty vznikají. Veškeré komponenty pochází z České republiky, kde jsou boty také kompletovány a šity. Vzhledem ke specifiku obuvnické práce, každý pár projde hned přes několik pracovníků. Poctivou výrobu totiž jeden člověk nezvládne. A to všechno se děje ve Zlíně, v naší mekce obuvi. Můžete si tak být jistí, že boty něco vydrží.

kvalitní české boty vasky (2)

Do města i do přírody pro kluky i holky

Značka Vasky nabízí kolekci pánskou i dámskou. Obě pohlaví si navíc mohou vybrat z městského provedení a z modelů spíše do přírody. Městské boty mívají tenčí nebo bílou podrážku, která odpovídá trendům. Zatímco boty do přírody vynikají masivnější konstrukcí, která vydrží i ty nejdelší túry. V dámské i pánské kolekci máte na výběr z více jak třiceti párů obuvi nízké i vysoké. Značka nabízí i adekvátní prostředky na péči, které vám pomohou udržet vaše nové botky v top stavu co nejdéle. Pro ty, kterým by třicet variant nestačilo, nabízí Vasky konfigurátor, pomocí kterého si můžete navrhnout boty úplně sami. Stačí si vybrat model a pak už jen barvy poskládat tak, jak si přejete.

Skvělý moderní design, kvalitní pravá kůže, pevná podrážka, hezký příběh. To všechno boduje. Ale něco je ještě důležitější. Ten odkaz naší země v obuvnickém odvětví. Ten pocit, že tohle budou konečně boty, které vydrží. O to jde ze všeho nejvíc.

kvalitní české boty vasky (4)

Zdroj fotografií: Facebook.com/vaskytrade