VNESTE DO SVÉ LOŽNICE LETNÍ ATMOSFÉRU

Nejen změna barev interiérových doplňků, ale také materiálů. To si žádá vaše ložnice, pokud do ní chcete vnést trochu příjemné letní nálady.

black wooden table near wall

Lněné povlečení

Lněné povlečení je vhodné na teplejší měsíce, protože se jedná o přírodní materiál, který disponuje příjemnou prodyšností. Nevýhodou bude, že se vám povlečení bude více mačkat, ale snad to přebije po ránu pocit, že jste se probudili v pohodlí a nepřehřátí.

lněné povlečení

Živé květiny

Přítomnost zelené barvy na živých květinách dodá vaší ložnici svěžest. Nejen, že rostliny napomáhají vytvářet pro nás tolik potřebný kyslík, působí také na psychiku. Místnost obohacená o několik pokojových květin působí útulněji a rostliny ji dodají život.

rosltiny v ložnici

Tenčí přikrývka

Nejen výměna těžších ložních za lněné bude stačit, abyste se ráno nebudili utahaní a zpocení. Vyměňte zimní duchnu za tenčí přikrývku, zima vám určitě nebude a pocit potřeby se přikrýt, vás uspokojí.

Bedroom Light Grey Bedroom Walls Cozy Light Grey Bedroom Decor regarding 81 Enchanting Light Grey Bedroom Walls

Světlejší tóny

Pochopitelně, že si nemůžete ložnici malovat podle ročního období, na léto bude bohatě stačit vyměnit tmavé povlaky na polštářích, odendat z místnosti přebytek svíček a vyměnit i obaly na květináče. Jednoduše se obklopte doplňky, které budou odrážet světlo a místnost bude díky nim daleko pozitivnější.

ložnice

Vodní osvěžení

Květina představuje ideální začátek, jak na osvěžení místnosti. Voda je level číslo dvě. Ať už zvolíte drobnou fontánku do zásuvky, větší fontánu nebo třeba jen osvětlovače vzduchu, tak či onak voda zapůsobí na vaše smysly. V místnosti se vám bude lépe dýchat a potažmo i spát.

vnitřní fontána

Zdroj fotek: pinterest.com