VYBARVĚTE SVŮJ OBLEK S DOPLŇKY OTTO KILIAN

Odstíny zelené, modré, fialové, proužky, větší i menší kytičky – to vás čeká na pánských doplňcích české značky Otto Kilian. Rozmanité vzory a barevné kombinace potkáte na kravatách, motýlcích, kapesníčkách a manžetových knoflíčkách.

Kdo za značkou stojí?

Autory značky jsou Barbora a Petr, kteří se při tvorbě inspirují anglickými gentlemany, novými trendy a k tomu přidávají vlastní rukopis. „Jednotlivé doplňky skládáme do sladěných setů. Známe etiketu, ale nebojíme se vás vyzvat k tomu, abyste ji porušili. Protože když budou všichni dělat pořád to stejné, svět se nezmění,“ říkají zakladatelé.

Pro kvalitní látky by majitelé jeli klidně až na kraj světa, ale objevili je naštěstí už v Anglii. Myslí ekologicky – žádné strachy. Namísto, aby látky posílali do továren v Číně, předávají je z ruky do ruky českým švadlenám. Takže Otto Kilian je zárukou nejen originality, ale také kvality a férových podmínek během výroby.

Proč vlastně tolik květin

A odkud se vzal název? Hezčí příběh, než ten skutečný, byste jen těžko vymysleli. Otto Kilian byl dědeček zakladatele Petra. Pracoval jako kreslíř květin a zároveň si potrpěl na galantním vystupování a gentlemanském oblékání. Právě v doplňcích Otto Kilian posílají jeho autoři jeho odkaz dál, aby inspiroval a byl příkladem.

Otto Kilian je pro každého muže, který rád vybočí z davu, libuje si v jedinečnosti a baví ho experimentovat. Nesejde na tom, zda mu je 16 a chce se vytáhnout v tanečních, 30 a chystá se doladit k dokonalosti během svatebního dne nebo mu bylo dávno padesát a elegance je jeho druhé jméno. Mladá česká značka se silným příběhem a nádhernými pánskými doplňky je tu pro všechny z nich. A možná taky pro Vás.
Nebo vaše partnery.
Tatínky, bráchy, dědečky, kamarády, kolegy…

Zdroj fotografií: ottokilian.cz
PROMOTION

Leave a Reply