VYCHUTNEJTE SI LETOŠNÍ SVÁTKY S JIŽANSKOU ELEGANCÍ

Darujte speciální limitovanou řadu Waterdrop MELE v exkluzivním vánočním přebalu. Unikátní mikrodrinky v kapsli doplňuje láhev z borosilikátového skla, která je zdobená podmořským motivem navrženým španělskou ilustrátorkou Mele de la Yglesia. Stejný design je pak použit i na termoobalu, který nápoj udrží chladný, nebo teplý delší dobu. 

Překvapte letos originálním dárkem v originálním kabátku. Speciální vánoční sety vám ušetří práci s balením. Domů je dostanete už v krásném vánočního přebalu. Uvnitř se ukrývá designová láhev, jejíž ladné křivky a dokonalá barevná lehkost učarují ženám, ale i dospívajícím dívkám. Nechybí kapsle Waterdrop v různých příchutích pro přípravu zdravého nápoje bez zbytečného cukru a chemie. Kapsle pro ochucení vody jsou tak malé, že se mohou stát součástí každé dámské kabelky. Rozpuštěním kapsle získáte nápoj plný vitamínů a antioxidantů. 

Kdo stojí za krásným designem

Návrh designu pro novou láhev MELE vytvořila španělská ilustrátorka Mele de la Yglesia. Její autorský rukopis v sobě mísí křivky a přímku, rovnováhu a asymetrii, prázdný prostor a temně černou. Sama říká, že její kresby jsou plovoucími prvky v surrealistické krajině. A i taková je designová láhev a termoobal s podmořským motivem. 

Vybrat si můžete ze dvou variant: 

Vánoční set Mele de la Yglesia s designovou lahví a ochutnávkovým setem za 898 Kč,
nebo
Vánoční set Mele de la Yglesia s designovou lahví a 4×12 kapslí (BOOST, FOCUS, DEFENCE, YOUTH) za 1104 Kč

ADVERTORIÁL

Leave a Reply