VYCHYTÁVKA, DÍKY KTERÉ VÁM V POSTELI UŽ NIKDY NEBUDE ZIMA

Zahřejte se ve studených postelích na horských chalupách, kde se ještě nestihl rozhořet krb. Nebo nad kožešinovou vložkou do postele zapřemýšlejte tehdy, pokud jste tak trochu zimomřivec i ve vytopeném městském bytě.

Kožešinové vložky do postelí se vyrábějí z jehněčí kožešiny merino a pochází z Austrálie a Nového Zélandu. Jsou výjimečně měkké a kožešina disponuje termoregulační schopností. To znamená, že se hodí na spaní do teplých letních dnů, kdy vás bude taková podložka překvapivě chladit a navíc odvádět pot. V zimě vás pak bude hřát, takže konec klepání se pod studenou dekou! Kožešiny mají antibakteriální vlastnosti, proto je možné je doporučit také osobám s citlivou kůží, ekzémy nebo alergiemi. Značka Fellhof kromě podložek do postelí nabízí podobné podložky do kočárků a autosedaček i pro nejmenší. Všechny kožešinové výrobky pro děti mají certifikát ÖKO-TEX®.

Medicinální vyčinění, které je ekologické, dodává kožešině nažloutlý odstín a zaručí, že kožešinu můžete vyprat i v pračce. Všechny podložky jsou měkké a příjemné na dotek, takže se budete do postele vyloženě těšit a bude se vám i daleko lépe spát. Navíc nezapomínejte – kožešina je přírodní, velmi trvanlivý materiál, který vám při správné péči vydrží dlouhé roky!

PR ČLÁNEK

Leave a Reply