VYTVOŘTE SI DOMA ATMOSFÉRU EXOTIKY DÍKY STYLOVÉMU NÁDOBÍ

Keramická barevná řada nádobí SUMATRA řetězce Butlers vnese na váš jídelní stůl atmosféru exotických zemí a chutě z letních dovolených. Dodejte svému stolování styl a barvy.

Pevná keramika s glazurou

Kolekci nádobí Sumatra si oblíbí milovníci exotického hodování. Jedná se o typ nádobí, který bývá používán v oblasti Padang a Sumatry. Servírují na něm typická výrazně kořeněná jídla. Kolekce značky Butlers obsahuje řadu talířů a misek z praktické keramiky. Ta se vyznačuje sice těžší vahou, ale zato jedinečným efektem na stole. Talíře i misky zdobí květinový plastický vzor, který je na každém kuse ručně malovaný. Dojem luxusu vyvolává také lesklá glazura, kterou je nádobí z pohledové strany pokryto.

Tyrkysová s purpurovou

Exotické jsou i odstíny, v nichž je nádobí k dostání. Vybírat můžete mezi pronikavou tyrkysovou, fialovou, limetkovou a neutrální tmavě šedou. Pokud zamýšlíte, že nádobím z řady Sumatra projasníte svůj letní stůl, odvažte se a sáhněte po více odstínech. Barvy se k sobě navzájem hodí a pro opravdu autentický efekt exotického jídelního stolu jich zkombinujte hned několik dohromady!

Bez kompromisu

Nádobí je k dostání hned v několika velikostech – od malých talířků a misek přes běžné velikosti jídelních talířů i misek na salát. Mimo kulatý tvar si můžete pořídit také misky hranaté. Nádobí je možné používat v mikrovlnné troubě i mýt v myčce na nádobí. Díky tomu si můžete užít nádech exotiky v pohodlí domova a bez kompromisů! Ceny začínají na 69 korunách za malé misky a talířky a pokračují ke 379 korunám za největší talíř o průměru 31 cm.

Zdroj fotografií: butlers.cz

Leave a Reply