VYUŽIJTE SÍLU POLODRAHOKAMŮ A OMLAĎTE SVŮJ OBLIČEJ

Každodenní napětí a stres se odráží na naší pleti i psychickém stavu. Pojďte s tím něco udělat a dopřejte si dotyk posvátného kamene. Dodá pokožce i vašemu nitru energii, harmonizuje psychiku a uvolňuje napětí. Masážní sada z polodrahokamů většinou obsahuje dva přírodní nástroje pro masáž pleti, a to masážní váleček – face roller a kámen Gua Sha. Při pravidelném provádění obličejových masážních technik se můžete těšit na liftingový a anti-aging účinek.

Omorfia.care , Jadeitová masážní sada

Jak sadu požívat?

Face roller, jehož použití je velmi jednoduché, je ideální pro ranní vzpruhu pleti a proti otokům kolem očí. Pomáhá udržovat pleť pružnou, zlepšuje krevní oběh a podporuje fungování lymfatického systému. Váleček lze také použít k masáži krku na odstranění dvojité brady. Použitý kámen má podle druhu na pleť detoxikační účinky, projasňuje, významně pomáhá s regenerací pleti nebo uklidňuje a bojuje proti stresu.
Náš tip: uchovávejte face roller v lednici anebo v mrazáku, chladivý kámen vaši pleť krásně rozzáří, poradí si s opuchlýma očima a připraví ji pro následné použití pleťového olejového séra.

Masáž kamenem Gua Sha představuje tradiční přístup vycházející z čínské medicíny. Jemným třením o pokožku podporujeme lymfodrenáž a prokrvení pokožky. Výsledky jsou vysoce protizánětlivé. Díky této péči se zbavíte oteklého obličeje, pokožka bude pevnější, budou se čistit ucpané póry a celkově bude vaše pleť mnohem zářivější. Před samotnou masáží je vhodné pleť náležitě připravit, a to ideálně použitím pleťového peelingu a následně pleťového oleje.

Zdroje obrázků: pinterest.com, omorfia.care

Leave a Reply