VZNÁŠEJTE SE V PLÉDU OD ZNAČKY MYPLED

Elegance, originalita, funkčnost a kvalita. To jsou čtyři body, na kterých si zakládá značka my.pled. Že ji ještě neznáte? Nevadí, představíme vám její příběh i nejnovější kolekci.

Nemohla si koupit co chtěla, tak založila značku

Značka my.pled vznikla vlastně úplně spontánně. Kateřina Samková, zakladatelka značky, miluje volnost, jednoduchost a eleganci. Jak sama říká, vždy nosila nejrůznější šátky, plédy či přehozy. To bylo něco, co ji na českém trhu chybělo. A tak se Kateřina Samková spojila s oděvním designérem Janem Šimrou a přes tři roky pracovali, navrhovali, vybírali látky a zkoušeli nejrůznější střihy. Na konci této usilovné práce bylo přes 20 různých typů střihu plédu a přes 10 možností různých pomocných úchytů od průvleků až po elegantní spony, které zdánlivě jednoduchý kousek skvěle ozvláštní.

Kvalita, nikoli kvantita

Všichni zřejmě máme nějaký kousek oblečení, který nosíme prostě pořád. Hodí se ke všemu, sluší nám a jednoduše se v něm cítíme skvěle. I to je cílem značky my.pled. Pokud značku podpoříte a nějaký kousek si koupíte, rozhodně se nemusíte bát, že byste ho neunosila. Kombinací, byť jen s jedním kouskem, je totiž nespočet. Díky různým úchytům a průvlekům můžete také z volného sáčka jednoduše udělat elegantní pončo či kabátek.

Tereza Bartoňová
Zdroj fotografií: mypled.com

Leave a Reply