VZOR KRAVÍ SRSTI? LÉTO SI HO ZAMILUJE

Na fotkách módních blogerek a instagramových influencerek se objevuje čím dál častěji. Kraví vzor. Hnědé nebo černé fleky na bílém pozadí, které běžně zdobí těla kravího stáda se přesouvají na dámské šaty, boty i kabelky. Objeví se už tohle léto a žena, která je oblékne bude patřit mezi průkopnice žhavých módních novinek. A bez trapných narážek prosím.

Ženy oblečené do šatů s kravím vzorem značky Moschino.
Průkopníkem s kravím vzorem byla ve své Ready to wear kolekci na podzim 2014 značka Moschino.

Nosit ho bude těžké

Nechceme Vám lhát, obléknout si na sebe vzor kraví srsti nebude tak snadné jako třeba námořnické puntíky nebo proužky. Kraví fleky na oblečení si žádají trochu více umění s vzájemným kombinováním. Bát se jich však není třeba. Pokud se necítíte na celé vzorované šaty, porozhlédněte se třeba po balerínkách do špičky, batůžku nebo kabelce. V černo-bílém provedení se takový doplněk stane velmi originální ale zároveň maximálně kombinovatelnou součástí šatníku.

Stylová žena v kožíšku s kravím vzorem. Rozesmátá opálená žena s dlouhými tmavý vlasy, slunečními brýlemi a jednodílnými plavkami se vzorem kraví srsti a s hlubokým výstřihem. Dívka v semišovém křiváku s hnědo-bílými kravími fleky.

Souhra s hnědou

Kromě černo-bílé varianty se určitě neobávejte sáhnout po původní verzi kravího vzoru ve spojení hnědé a bílé. Oblečení a doplňky v hnědém provedení sice nebudou disponovat tolika možnostmi na nošení, perfektně k nim ale sedne hnědá barva. Takže pokud máte na háčku hnědou kabelku, kterou ne a ne unosit nebo se v botníku práší na hnědé sandálky, šaty s kravím vzorem jim konečně dodají život.

Žena oblečená v šatech s hnědo-bílým kravím vzorem. Žena v bílých boho šatech s kloboukem a kabelkou se vzorem kraví srsti. Žena v halence s kravími fleky.
Zdroj fotografií: pinterest.com , Kristen Bousquet

Leave a Reply