ZACHUMLEJTE SE DO HŘEJIVÉHO MIKROPLYŠOVÉHO POVLEČENÍ

Vyzkoušejte ložní povlečení z materiálu, který není tak obvyklý. Příjemný a měkký mikroplyš si zamilujete jak na povlečení, tak na prostěradle. Hlavně v zimě vám v něm bude příjemné teplo a navíc ho seženete ve spoustě vzorech i barvách, takže ho snadno sladíte se stylem své ložnice.

hlavní mikroplyš

Co je vlastně mikroplyš?

Mikroplyš je materiál tvořený hustými krátkými chloupky, které na dotek připomínají ty nejjemnější plyšáky. Díky tomuto povrchu je mikroplyš nejen velmi příjemný, ale má také vysoké termoregulační vlastnosti, rychle se zahřeje a teplo v posteli udrží po celou dobu. U povlečení z mikroplyše se vám prostě nemůže stát, že vlezete pod studenou peřinu. Mikroplyš už od prvního okamžiku hřeje. Hlavní předností je kromě tepla jeho jemnost, která i navenek vytváří zcela jiný povrch než bavlna, flanel, krep nebo jiné známé materiály. Vaší ložnici dodá mikroplyšové povlečení na útulnosti. Navíc se jedná o materiál, který se dobře udržuje a po vyprání rychle schne. 

povlečení a prostěradlo z mikroplyše (1)

Měkké a teplé povlečení

Nesporné výhody mikroplyše už jsou odtajněny, pojďme se tedy podívat, jaké zajímavé barevné kombinace a vzory jsou k dostání. Byť mikroplyš patří k méně známým materiálům, budete mít i tak na výběr. Pokud dáváte přednost jemným vzorům, potěší vás potisk okvětních lístků nebo minimalistických vlnek. Upřednostňujete-li v ložnici výrazné nebo zábavné vzory, pak seženete mikroplyšové povlečení třeba s norskou zimní tématikou sobů. Díky zajímavému povrchu ale klidně sáhněte po jednobarevném ložním, nudit vás rozhodně nebude. 

povlečení a prostěradlo z mikroplyše (3)

Mikroplyšová prostěradla

Tento teplounký materiál si lze užít i na prostěradlech. Mikroplyšové prostěradlo můžete spojit s ložním ze stejného materiálu a vytvořit si útulný pelíšek, ze kterého vás jednoduše nikdo nedostane. Teplo vás prostě obklopí ze všech stran. Prostěradla jsou stejně jako ložní k dostání ve velikostech jak na jednolůžko, tak na dvojlůžko a to v celé barevné škále. Dáte přednost exkluzivní černé, decentní bílé, sofistikované tmavě modré nebo jemnému odstínu bílá káva?

povlečení a prostěradlo z mikroplyše (2)

» PROMOTION «
Zdroj fotografií: Rodinnebaleni.cz