ZAJÍMAVÉ DIÁŘE NA ROK 2020 OD ČESKÝCH DESIGNÉRŮ

Designový diář zní jako klišé. Design je totiž vlastně cokoli. Ale co diář, který navrhli čeští designéři? To už zní důvěryhodněji, ne? 3 takové vám dnes představíme. Vznikly ve spolupráci s Dominikem Miklušákem, Kateřinou Bažantovou a Pavlem Fuksou.

Pavel Fuksa

Týdenní diář vám na levé straně nabídne prostor pro každodenní zápisky a na pravé celou volnou stranu pro poznámky. Desky diáře zdobí ruka držící tužku. Kromě grafického designu se Pavel Fuksa živí jako tvůrce reklamních kampaní a v roce 2014 byl zařazen mezi 30 nejlepších grafických designérů světa. Žebříček sestavil magazín Computer Arts.


Kateřina Bažantová

Diář Kateřiny Bažantové se setkal s obrovským úspěchem a zbývá už jen pár kusů. Pokud by na vás nezbylo, k dostání je ještě notes nebo nástěnný kalendář. Černobílý design dívky s kaktusy a růžový hřbet z něj dělají dámskou designovku v plné parádě. Kateřina Bažantová žije v Paříži a působí pod pseudonymem Ktawanita.


Dominik Miklušák

Týdenní diář v tradičním formátu 13×21 cm nabídne, stejně jako dva kolegové, dostatek prostoru pro každodenní zapisování úkolů a povinností. Originální design působí naprosto unisexově a zalíbit by se mohl sportovcům. Dominik Miklušák je mladý talentovaný designér, který se mimo jiné podílel také na moderním komiksovém zpracování Kytice od K. J. Erbena.

Diáře jsou k dostání na Presco.cz.

PR ČLÁNEK
Zdroj fotografií: presco.cz

Leave a Reply