ZÁVĚSY A ZÁCLONY MAJÍ SÍLU PROMĚNIT CELÝ INTERIÉR

Zútulnění i vkusné sladění s aktuálním ročním obdobím nabízí záclony a závěsy. Jen co je zavěsíte, okamžitě poznáte ten rozdíl. Interiér působí více zabydleně, hřejivě, útulně a díky široké nabídce různých barev a vzorů můžete jeho vzhled díky závěsům obměňovat třeba i několikrát do roka.

Záclony nejen pro zachování soukromí

Možná svého času trochu vyšly z módy. Ta doba je ale dávno pryč. Záclony jsou nesmrtelné a do interiéru patří. Díky širokému dostupnému sortimentu je navíc téměř jisté, že si vyberte vhodnou záclonu i pro váš domov. Líbí se vám květiny a rostliny, nebo dáte přednost zámecké krajce? Tíhnete k hrubému žakáru, nebo raději jemnou metráž bez vzorů? Preferujete záclony až k zemi, nebo vám postačí do poloviny okna? Těch možností je tolik, že možná ve výsledku nebudete vědět, jakou dřív. A to jste do teď mohli být sebevíce přesvědčeni, že záclony do vašeho interiéru nepatří. Záclony metráž umožní přizpůsobit si látku přesně podle rozměrů vašich oken.

Kromě ozdobného efektu si na záclonách ceníme jejich pomoci v zachování si soukromí. Bydlíte-li na samotě, zvídavé pohledy kolemjdoucích možná ani neznáte. V řadových domech nebo v bytovkách, kde je větší pohyb lidí a často si lidé koukají z jednoho okna do druhého, jsou záclony nedocenitelné. Díky nim totiž nebude do vašeho bytu téměř vidět. Potěší i v domech na rušných ulicích větších měst, kde si chcete užívat svého pobytu doma v klidu a ne být výstavní skříní pro turisty.

Závěsy mají moc měnit

Nic nedodá ložnici takový šmrnc jako stylový závěs. Zvolte těžký saténový závěs v luxusních odstínech fialové, bordó, kovové stříbrné nebo skořicové. Perfektně zastíní veškeré možné světlo, které by vám chtělo narušit chvilky milovaného spánku a místnost úplně promění. Hotové závěsy vybírejte pečlivě s přihlédnutím k rozměru vašich oken, vždy počítejte s tím, že, aby závěs vypadal dobře, je třeba ho trochu nařasit. Proto byste vždy měli počítat s patřičnou rezervou. Aby výsledku k dokonalosti nic nescházelo, rovnou si vyberte i garnyže, které odpovídají stylu vašeho interiéru.

Zdroj: Bytema
ADVERTORIAL

Leave a Reply