ŽE UDRŽITELNÉ SANDÁLKY NEJSOU HEZKÉ? ACH, TAK MOC SE MÝLÍTE!

Pro příznivce pomalého směru módy máme dobrou zprávu. I botky na letošní léto můžete pořídit v duchu slow fashion. Už totiž zdaleka neplatí, že co je udržitelné, není tak úplně hezké a trendy. Kolekce letních dámských sandálků od britské značky Laidback London si vás jistě získá.

Inspirace masajskou kulturou

Pro sandálky od Laidback London, které pořídíte v NILA store, jsou charakteristické korálkové ozdoby, zajímavé potisky a ražba. Značka si zakládá na kvalitní ruční práci v osobitém duchu. Její zakladatel má kořeny v Mombase, odkud pramení inspirace tamější tradiční kulturou. Sandálky působí lehkým etno dojmem, ale na univerzálnosti jejich nošení to nic nemění.

Africká výroba za fér podmínek

Boty se vyrábějí přímo v Keni a značka si dává velmi dobrý pozor na to, aby afričtí řemeslníci dostali férovou mzdu. Současně díky zadávání zakázek podporuje zdejší tradiční výrobu a napomáhá tomu, aby nebylo zapomenuto ani řemeslo ani tradice sama. Pro všechny sandálky je stejná béžová podrážka se zesílenou patou pro tlumení otřesů. Dále jsou pak zdobeny hnědými koženými pásky, tyrkysovými korálky, kytičkami nebo flitry. Díky barevné neutrálnosti splynou s vaším letním šatníkem. Pro výrobu se používá pravá kůže společně s gumou.

Letní sandálky Laidback London můžete pořídit za cenu 2 490 korun v NILA store online nebo v kamenných pobočkách.

Zdroj fotografií: nila.cz

Leave a Reply