ZVONÁČE JSOU ZPĚT: VELKÝ PŘEHLED, JAK JE NOSIT

Roky se skinny džíny v popředí se zdály téměř nekonečné. Jako kdyby se tentokrát módní trendy měly pozastavit. Dotýkaly se úplně všeho od odstínů ombré na vlasech, přes sluneční brýle, bílé košile, až k teniskám a kabelkám. Skinny zůstávaly. Ale, už došlo i na ně. Módní vítr je pomalu fouká do ústraní, jejich místo brzy nahradí sedmdesátkové flare jeans. Nebo taky česky staré dobré zvonáče.

Bílá košile

K širokým nohavicím džínů patří a nikdo jim tohle stabilně fungující partnerství neodpáře. Džínové zvonáče a bílá košile vás neomrzí, můžete k nim vzít lodičky, Conversky i ankle boots. Záleží jen na vašem vkusu a ročním období.

Slavnostní nádech 70. let

Zvonáče z jiných materiálů než je denim přímo volají po večírcích a slavnostních událostech. Semišové zvonové kalhoty oceníte v zimě pro teplo, které vám v nich bude. Nos neohrnujte ani nad celoflitrovanými, koženými nebo modely s výrazným vzorem. Ty všechny perfektně upotřebíte na chystanou párty, na kterou se vám naprosto výjimečně nechce jít v šatech.

Basic triku se nic nevyrovná

Zvonové džíny vypadají stejně dobře s bílým trikem jako ty super úzké, na které jsme doposud byli zvyklí. Až tedy postupně vystřídáte zúžené nohavice za rozšířené, mějte na paměti, že nic jiného třeba měnit není.

Elegance na maximum

Přidejte ke zvonovým kalhotám luxusní kabelku, lodičky a nespoutané vlny. Stanete se ženou, jež neprojde ulicí bez povšimnutí. Zvonové kalhoty už rok či dva preferují milovnice módy znuděné všudypřítomnými skinny. Oblékají je s radostí i Vévodkyně z Cambridge a Vévodkyně ze Sussexu.

Přečtěte si více: Ženy znovuobjevily široké kalhoty

Pohodlně s kardiganem

Objem a vrstvy si se zvonovými kalhoty pochopitelně velmi notují. Sáhněte po objemné péřovce nebo svetru. Můžete ho zakasat dovnitř nebo styling neřešit a užít si chvilku pohodlí v totálně volném oblečení. Spojení bílého trika, džínových zvonáčů a volného kardiganu je jako dělané na předvánoční posezení nad lahodným čajem s kamarádkou.

Zdroj fotografií: pinterest.com

Leave a Reply