DESIGNOVÉ HRNEČKY NA KÁVU I ČAJ

Jak lahodně chutnají ranní kávy, když máte přesně tolik mléka, kolik vám chutná a přesně tolik cukru, který potřebujete, aby vám nastartoval den… Jak výborně vás zahřejí večerní čaje pod chundelatou dekou, když se povinnosti dne už chýlí ke konci. A jak vám teprve káva i čaj budou chutnat, když si je připravíte do stylového hrnečku!

Plecháček s lučním kvítím

Slovenský plecháček s motivem lučních květů se hodí na chalupu stejně jako do moderního openspacu. Ideální volba na ovocný rooibos i ranní kakao přímo do postele. Za 10 eur je váš.


Keramický sedmdesátkový

Hrnek bez ouška, který svým laděním připomíná nádobí 70. let bude parťákem na výtečné flat white i cappuccino. Vejde se do něj oboje a tenhle design zkušené milovníky minulosti nezklame.


Hurá Vánoce!

Hrnek z kolekce Bella Rose, který oficiálně spadá do dětské edice, může okouzlit i duši dospělou. Hustá krémová horká čokoláda zasypaná marshmallow z něj musí chutnat naprosto skvostně. Ale nikdy nevíte, dokud nevyzkoušíte…


Plecháček s dobromyslným tučňákem

Tenhle plecháček má dobré srdce. 50 % z celkového výtěžku z prodeje poputuje na dobročinný projekt Plešouni. Ten chce novým pacientům na dětské onkologii pomoci získat odvahu a připravit je na průběh léčby prostřednictvím edukativního animovaného seriálu. No a ten tučňák? Kdo by mu odolal…


Pár puntíků TO GO

Přece si ještě kávu s sebou nenecháváte nalévat do jednorázových kelímků? To bychom se divili. Jenže i ty stálé občas doslouží. Jestli se ten váš pomalu loučí, co třeba tento bílý krasavec s puntíky od Butlers? Vejde se vám do něj až 400 ml!


Brum, brum brum

Kresba polárních medvědů na keramickém hrnečku ze Zootu vás určitě nezahřeje. Skvělý čaj, který si do hrnku připravíte, už ale stoprocentně ano. A zima přijde. Bude to třeba. Myslete na to včas, dokud designové hrnky nedojdou…


Pro kaktusové milovníky

Máte v okolí nějakého milovníka sukulentů a kaktusů? A má už tento plecháček? Pokud ne, volba pod vánoční stromeček (nebo jen tak z lásky) je jasná. Malý herbář připravený ke studiu přímo při pití ranní pořádné kávy, tomu říkáme nápad!

Zdroj fotek: zoot.cz, bellarosee.cz,
butlers.cz, albi.cz, lubene.sk

Leave a Reply