DESIGNOVĚ VYMAZLENÉ HRAČKY PRO NEJMENŠÍ

Doba plná módy a designu si žádá své. Prostoupila i do dětského světa, takže už od prvních dnů na světě můžeme naše nejmenší obklopit stylovými hračkami a doplňky. Dneska vám ukážeme ty, které najdete pod značkou Ovocný dudlík.

ovocný dudlík silikonová kousátka a klipy (1)

Je použitý silikon bezpečný?

Silikonová kousátka dobývají miminkovský svět. Vyrábějí se z certifikovaného potravinářského silikonu, který neobsahuje BPA ani další škodlivé sloučeniny, takže se nemusíte bát je svému miminku nabídnout. Často je v nabídce Ovocného dudlíku najdete v kombinaci s přírodním nelakovaným dřevem. Oba materiály přátelské k dětem vytváří krásný kontrast povrchů a struktur, takže vaše děti spolehlivě zabaví. Nejen, že si děti mohou do hraček kousat, budou rozvíjet i jejich hmat díky nejrůznějším tvarům. Ze silikonových korálků vytváří Ovocný dudlík také praktické šňůrky na dudlík s klipem. 

ovocný dudlík silikonová kousátka a klipy (3)

Co se dá pořídit?

Nejen u značky Ovocný dudlík, ale i u rozsáhlé řady dalších nadšenců, kteří se věnují vlastnoruční výrobě mimi hraček, najdete vesměs velmi podobné výrobky. Tvoří je většinou pastelově barevné silikonové korálky různých velikostí i tvarů v kombinaci s dřevěnými kousátky, kroužky a sem tam silikonovými zvířátky. Výsluní si teď užívá silikonová verze Oreo sušenky a silikonoví sloníci. Na přání je možné také do šňůrky na dudlík navléci písmenkové silikonové korálky a složit z nich jméno miminka.

Cena kousátek i šňůrek se pohybuje poměrně stabilně mezi dvěma a třemi stovkami za kus. Jedná se tedy o relativně dražší hračku, kterou ale novopečené rodiče a jejich malého potomka jistě na první návštěvě potěšíte. Hodí se i jako dárek na rozloučenou před odchodem na mateřskou nebo na baby shower.

ovocný dudlík silikonová kousátka a klipy (4)

Zdroj fotek: Ovocnydudlik.cz