JEDINEČNOU ATMOSFÉRU VÁNOC VÁM POMOHOU VYKOUZLIT SKLENĚNÉ OZDOBY

Odložte pro jedny Vánoce slaměné postavičky do krabice a nahraďte je na pichlavých větvičkách stromečku pravým sklem, českou výrobou, unikátním designem a nádechem luxusu. To všechno do vašeho vánočního domova přinesou ručně vyráběné ozdoby Glassor.

glassor české skleněné vánoční ozdoby (3)

Pečlivá ruční výroba

Všechny vánoční ozdoby, které ve výrobně české značky Glassor vznikají, jsou individuálně foukané i malované. Jako první nechávají šikovné sklářky sklo nahřát nad plamenem a pak foukají do požadovaného tvaru. Pro složitější motivy, jako třeba auta nebo chaloupky, využijí formy. Olivy, koule nebo špičky dokáží vyfouknout bez nich. Naučit se to však může trvat i několik let. O to více bychom si měli vážit každé ozdoby. Po vyfouknutí se ozdoba namáčí do stříbrného roztoku, který po zaschnutí vytvoří magické odlesky, nebo do podkladové barvy. O vysušení se postará automatizovaný tunel a pak už mohou přijít na řadu šikovné ruce malířek, které je jednu po druhé nazdobí. A ještě než se ozdoby zabalí do papírových krabiček, ve kterých je pak nejdete na pultech, projdou kontrolou kvality.

glassor české skleněné vánoční ozdoby (1)

Tradice spojená s luxusem

Jako každý rok, i na Vánoce 2018 si Glassor připravil hned několik kolekcí skleněných ozdob v různých motivech. To proto, abyste si mohla být naprosto jista, že v jejich nabídce najdete ozdoby takového tvaru a kombinace barev, které budou lahodit vašemu oku a zapadnou do vánoční výzdoby. Vybírat můžete už teď. Od koulí v duchu mléčného skla, bílé a stříbrné přes vracející se červenou barvu mezi top vánoční trendy až po jemné pastely nebo zlato-modrou kombinaci na průhledném podkladě. Vánoční ozdoby z pravého skla a s ručním zdobením nic nenahradí, v kolekcích Glassoru navíc najdete jen tu nejvyšší kvalitu, která navíc vzniká v České republice.

glassor české skleněné vánoční ozdoby (4)

Zdroj fotografií: Glassor.com , Facebook.com/Glassor.cz