JEDNODUCHÁ FRANCOUZSKÁ ELEGANCE, TO JSOU ŠPERKY LUCKY TEAM

S každým dalším dnem cítíme, jak sluneční paprsky získávají na síle. A i my s nimi získáváme novou energii a elán. Konečně je zde opět doba vzdušného oblečení, které jako by i nám dodávalo na lehkosti. A čím jiným doplnit letní outfit, než krásným šperkem, který nám přidá na jedinečnosti a dokonale se hodí k dozlatova opálené pokožce. Nechte se okouzlit francouzskými šperky, ve kterých si budete připadat jako plážová bohyně.

10.jpg

Celý svět na jednom šperku

Lucky Team je jakýsi novodobý poutník, který cestuje po světě, sbírá vědomosti a zkušenosti, které později v té nejčistší syntéze zhmotní v naprosto jedinečný šperk. Ačkoliv Lucky Team je francouzská značka, konkrétněji z Cannes, najdete na jejich špercích polodrahokamy z Indie, perly z Filipín a Afriky, tkaní Native American a také inspiraci brazilských náramků. Opravdu pestrý výčet kultur, který nesou tak jemné, decentní, ale přitom natolik osobité šperky. A to nejlepší na celém tom všem je, že se jedná o ručně vyráběné prsteny, náhrdelníky a náramky.

lucky team šperky (1)

Unikát pro unikát

Každý jsme jiný a i na to v Lucky Team byl brán velký zřetel. Proto při vybírání toho pravého šperku máte možnost prohlížet hned několik kolekcí. Toužíte-li po jemných a decentních špercích, pak vás jistě nadchne kolekce Minimalismus. Pokud ovšem vyhledáváte jednoduchost, která je trochu víc vidět, jistě sáhnete po kolekci Černá, kde jsou šperky dovedeny k dokonalosti pomocí černých onyxů. V kolekci Křehkost najdete opravdu jemné šperky s decentním použitím tyrkysu, perel nebo onyxu. Ať už zvolíte kteroukoli z kolekcí, najdete v ní šperky, které se nejen perfektně hodí pro běžné denní nošení, ale také ideálně poslouží jako svébytný doplněk večerních šatů. Dají se libovolně kombinovat a díky tomu můžete neustále vytvářet nové looky se stejnými šperky.

lucky team šperky (2)

Kristýna Lukášová
Zdroj fotografií: Instagram.com/lucky_team_cz